reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agga - to lepiej sobie odpuść i idź spać kochan, szkoda nerwów!!

Ja też już mykam do wyrka książeczkę poczytać. Kolorowych snów mamuśki i brzuchatynki!!
 
reklama
A ja mam dzisiaj doła, wszystko mnie boli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, mam ochote jechać do szpitala i ich błagać żeby mi córcie wyciągli:angry:, mam już dość, płakać mi się chce i jeszcze te skurcze nieregularne mnie dołują:angry:, ile jeszcze:-(.
 
renia - oj też mam takie wieczory, ale nie martw się wypij meliskę i idź spać wstaniesz w lepszym nastroju. Ja już od chyba 2 tygodni mam skurcze średnio co 15 min, hehehe, zachlastać się można...
 
Jutro jak bede miała czas to opisze swój poród.
Pytia synek jest spokojny ale nie chce ciagnąć piersi, pokarm mam, mati troszke pociagnie i już sie denerwuje i musze go dokarmiac. A jak nie dostanie butelki to koniec :-D.
Paola - no kurcze nie planowałam tego, :-D miałam szczere checi poczekac za Toba :-D.
 
A kuku...jest tu kto??

Dzien Dobry Wszystkim...:tak::tak:

Dzis zamierzam nabyc cos na prezent gwiazdowy dla Jagody...zobaczymy jak mi pojdzie...:))

MIlego dnia Wam zycze:-):-)
 
Witajcie Kochane!
Ja jak zwykle melduje się dwupaku - dzień 4.
Faktycznie mało nas tu dzisiaj, bo chyba w ogóle mało nas nierozpakowanych.Widac mamy mały korek i dzidzie pewnie nie chcą wychodzić w taka pogodę i faktycznie czekaja na ten grudzień.


Dzięki za wsparcie :-)
W poniedziałek mam wizytęu ginekologa, to z nim pogadam. Najprawdopodobniej wybiorę największy szpital w Łodzi czyli CZMP. Ale boję się tego wszystkiego, bo nie wiem do końca co ze sobą zabrać do tego szpitala, jakie warunki tam panują, jaki pracuje personel, za co się płaci a za co nie, jak wygląda porodówka itd..... I nie wiem czy zdążę się tego dowiedzieć :no: Poza tym to bardzo daleko od miejsca, w którym mieszkam (bo mieszkam poza Łodzią....) i nie wiem, czy zdążę dojechać :-(
Nie martw się, na pewno zdążysz. Ja mam do szpitala 50km i zdązyłam poprzednim razem i teraz tez zdążę bo to nie idzie tak ciach mach....
Od Dagulli


"Jak jutro sie okaze ze niemam bialka w moczu to ide do domu i stwierdzil ze jeszcze nie czas na mnie,ze do 8 daleko.Pozdrawiam."

Agacia witajcie

Dagulla najważniejsze żeby wszystko było ok. jak masz wracac to wracaj oby maluszkowi było jak najlepiej.

Misiówka współczuję smrodku, mam nadzieję że juz dziś bedzie lepiej i ze dzidzi to nie zaszkodzi.
Miłego weekendu dla wszystkich.
 
Witajcie...

A ja mam dzisiaj doła, wszystko mnie boli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, mam ochote jechać do szpitala i ich błagać żeby mi córcie wyciągli:angry:, mam już dość, płakać mi się chce i jeszcze te skurcze nieregularne mnie dołują:angry:, ile jeszcze:-(.

renia - oj też mam takie wieczory, ale nie martw się wypij meliskę i idź spać wstaniesz w lepszym nastroju. Ja już od chyba 2 tygodni mam skurcze średnio co 15 min, hehehe, zachlastać się można...

Ja też już jestem zmęczona :-( Do 12.12 jeszcze sporo czasu, a przynajmniej od kilku jak nie kilkunastu dni mam skurcze, z różnym nasileniem. Nieraz to i ponad pół nocy nie śpię :-( Na dodatek starsze dzieciaki poprzeziębiane :-( Córka wczoraj miała prawie 39 stopni gorączki :-( Hubert zakatarzony :-( I jak tutaj spokojnie czekać na maluszka?
 
reklama
czesc
dziewczyny (rozpakowane) jak u Was było... po odejściu czopa - długo czekałyście aż zacznie sie coś dziać?
 
Ostatnia edycja:
Do góry