reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Yoka gratulacje :-D szybkiego powrotu do zdrowia i do nas oczywiście :) w końcu masz swoją małą bździągwę przy sobie ;-):-)

żeby nie było ze mam za dobrze z nosem,tymi zębami czy dziąsłami to jeszcze doszły bóle podbrzusza jak na okres :crazy: cudowny dzień :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
No a powiedzcie Brzuchatki jak wy się dzisiaj czujecie i fizycznie i psychicznie? Wszystko ok??:happy:

Marzycielko jak miło czyta się takie pytania od mamusiek:tak:które mają juz swoje maleństwa w domu....

U nas wyjątkowo spokojnie, śpię super, żadnych skurczy, opuchlizny...mała na szczęście rusza się;-) bo w innym wypadku to chyba zaczęłabym martwic sie...

Dziekujemy za troskę;-)i przesyłamy buziaczki dla Waszej trójki:-)
 
Przepraszam,ze napisałam dopiero teraz....ale tak sie wczoraj wieczorkiem zle czułam,ze jak dostałm smska taka wybudzona napisałam tylko do YOKI,ze jest wielka i bardzo mocko jej gratuluje..... i z bólu nawet nie wiem kiedy zasnęłam.....
uciekam jesce polezec,bo cos nie teges ze mna ....:baffled:
kana uważajcie na siebie:tak: i dzieki za wiesci od Yoki:tak:-super, ze Oliwcia juz po drugiej stronie:-) a Yoce zycze szybkiego powrotu do zdrowka-bidula chyba duzo krwi utracila przy porodzie... trzymaj sie dzielnie kochana
 
żeby nie było ze mam za dobrze z nosem,tymi zębami czy dziąsłami to jeszcze doszły bóle podbrzusza jak na okres :crazy: cudowny dzień :baffled::baffled::baffled:


Ja też miałam wczoraj wieczorem, taki tępy ból w okolicach podbrzusza i jajników, też czułam to jak na nadchodzący okres :baffled::baffled: czy to coś złego ?? jakaś oznaka nadchodzącego porodu, czy cuś :eek::szok:
 
Ja też miałam wczoraj wieczorem, taki tępy ból w okolicach podbrzusza i jajników, też czułam to jak na nadchodzący okres :baffled::baffled: czy to coś złego ?? jakaś oznaka nadchodzącego porodu, czy cuś :eek::szok:
ojj edee byc moze cos u Ciebie ruszylo:-D:-D:-Dpowodzonka zycze

zozakoza
nie zmieniaj tak tych awatarow, bo mi sie mylisz i caly czas mysle, ze to ktos nowy:-D:-D:-D:-D

ewelw kuruj sie kochana. bo musisz byc zdrowa i slina do porodu:-) ja na gardelko zawsze pije mleko z czosnkiem, miodem i maslem i slyszalam tez o plukaniu gardla woda z sola;-)
 
dziewczyny dzieki za odpowiedzi w sprawie mandarynek ja wlasnie dzwonilam do swojego ginekologa i mi powiedzial tak "Co do cytrusów to jak macie ochotę wcinajcie ile wejdzie! Tylko trzeba je najpierw sparzyć gorącą wodą, obrać i umyc ręce zanim zabierzecie się do jedzenia. Wtedy na pewno nic się nie stanie."
 
Yoka - no tobie to się należą nie tylko gratulacje ale nagroda jakaś!!
Trzymaj się cieplutko, teraz będzie już coraz lepiej - napewno !!! malutką ucałuj od ciotek!
 
Landryneczko!!! Dziękuję Ci!!! Jesteś kochana!!!
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
zmartwiłam się troszki czosnkem - bo wczoraj na kolację zjadłam duże jego ilości...
 
reklama
Do góry