reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Cześć dziewczęta:)

Eager powodzenia!!!!

Ciekawe co u YOKI???? Jakoś długo strasznie się nie odzywa:(

Ja wczoraj byłam w szkole rodzenia na wykładzie na temat cięcia cesarskiego. Lekarz nam pokazał zdjęcia z cesarki po kolei co rozcina itd..... nie chciałybyście tego widzieć:( Ja nie chce cesarki!!! Mam nadzieję, że mała nie fiknęła i już nie fiknie!!!
 
Kochaniutkie a ja mam kolejne newsy od PYTI :-D:-D:-D:-):-)

"Hania piła całą noc co chwilę, mały głodomor z niej. mamy się obie dobrze więc jutro chyba pójdziemy do domu "

No to czekamy na Was z niecierpliwością ;-):-):-), wracajcie szybciutko, bo tęskno tu bez Was ;-):-):-)
 
Dziewczyny wzielam sie za liste ale troche to potrwa. Musze najpierw wszytskie wpisy z narodzonymi juz poprzenosic na przod a to sie laczy z brakiem miejsc i przenoszeniem innych wpisów do nizszych postów. Narazie jest troszke balagan, bede robic na raty bo maly nie da mi tak od razu
 
o 2 50 odeszły mi wody...jade rodzić :-)

Wow SUPER!!!!
Mam nadzieję , że już urodziłaś;-)

:szok::szok::szok::szok::szok::szok:


Ja tu dziś sama :szok::szok::szok::szok::szok:, czy Wy faktycznie Wszystkie rodzicie :baffled::baffled::szok::szok::szok:, plisss niech któraś się odezwie, że nie zostałam sama :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D nie martw sie nie zostałaś sama;-)

hej. witam sie z moim tycikiem na rekach.

Dziewczyny moge zrobic na liscie pokolei wedlug narodzin. Robic?

Mi pomysł sie podoba ale nie stresuj się czasem bo nie musisz się śpieszyć;-)




A my mamy się dobrze , zaraz zjemy śniadanko a Oliwcia szykuje się na wieczorne spotkanie z Boryskiem;-)
Mam nadzieję ,że uda Nam się kilka fotek zrobić :-)

Mam nadzieję, że u Yoki jest wszystko ok bo coś długo nie daje znać...:eek:


No a powiedzcie Brzuchatki jak wy się dzisiaj czujecie i fizycznie i psychicznie? Wszystko ok??
:happy:
 
Dzien Dobry Bardzo:-):-)


Coz na mnie tez now nie dziala:sorry: a juz myslalam, ze cos sie wykluje w nocy:sorry:

Edee ja mam termin na 2go z usg 4 z om wiec sama raczej nie zostaniesz, bo u mnie ani sladu jesli chodzi i porod. Nawet czop sie trzyma...no chyba ze akcja sie rozwinie w 3 sekundy:-):-):-)
 
Witam się ranka:tak:

Eager powodzenia życzę:tak:

Yoka coć o nas zapomniała chyba, bo Dzidzię raczej już ma:-)

A ja właśnie śniadanko jem i tak sobie myślę, że mało nas zostało:szok:

Agatkas ja jak widziałam zdjęcia z porodu naturalnego-to aż bałam się patrzyć, a co dopiero cesarka:szok:

A ja myślałam, ze ten nów to dzisiaj:-p
 
Oooo...Eager:)))))

Powodzenia, mam nadzieje, ze juz jestes po...no i ze dali Ci to znieczulenie!!!

Wracaj szybko:)

U Yoki cisza...pewnie juz jest po i bardzo zajeta:)))
 
reklama
Do góry