reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej kochane mamusie:tak:
Fasolkamaria gratuluje Ci z całych sił
Cyprysiowa super że już w domku, tam zawsze najlepiej:-)
Marzycielko to super że Twoje maleństwo tak dużo jje, przynajmniej wiesz że zdrowe:-), a jak brzuszek jej rośnie to tylko miło ucałowac :-D
Agacia mam nadzieję, że szybko pójdzie:-D

A ja się wkurzam na teściów i na ich córeczkę 24- letnią zamęęzną kobitkę z mężem 30-latkiem i córka powyżej roczku....Nie dośc że rodzice cały czas dają im kasę to jeszcze pożyczają ją od nas a my już cholerka nie mamy...ale na firaneczki dla córci za 300zł to mają... Szlag by to trafił...

Okruszku to przykre, ale niestety w niektórych rodzinach tak jest, że rodzice faworyzują jedno dziecko... Na nic więc Twoje nerwy kochana, bo szkoda tylko Twojego zdrowia... Znam to, bo mój szwagier i jego córeczka też są dla teściów całym światem. Mała jest do teściowej "podrzucana" na całe weekendy, obsypywana prezentami (bo tam trzeba pomóc, a ta naprawdę kasy mają duuuuużo więcej niż my) a o Hubercie nawet o urodzinach zapominają... Ale już staram się tym nie przejmować i jak najmniej o tym myślę...

Dziewczyny przekazuję Wam gorące pozdrowienia od Ani i od Sawki.

Ania jeszcze w szpitalu, bo Małego cały czas naświetlają, a w piątek ma mieć robione usg i dopiero wtedy okaze się czy mogą już wyjść do domu.

A Sawka dochodzi do sił po cesarce, ma jakieś problemy z karmieniem, ale trzymam za nią kciuki, zeby wszystko sie unormowało. W każdym razie Lenka jest zdrowa i na pewno śliczniutka.

Trzymam kciuki za obie dziewczyny :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny przekazuję Wam gorące pozdrowienia od Ani i od Sawki.

Ania jeszcze w szpitalu, bo Małego cały czas naświetlają, a w piątek ma mieć robione usg i dopiero wtedy okaze się czy mogą już wyjść do domu.

A Sawka dochodzi do sił po cesarce, ma jakieś problemy z karmieniem, ale trzymam za nią kciuki, zeby wszystko sie unormowało. W każdym razie Lenka jest zdrowa i na pewno śliczniutka.


Blizniaki ucałuj ode mnie dziewczyny jak będziesz do nich pisała. Trzymam kciuki za ich szybki powrót do domku.

Okruszku nie przejmuj się. Wiesz czasem trzeba jasno postawić sprawę:dry:
 
Okruszku to przykre, ale niestety w niektórych rodzinach tak jest, że rodzice faworyzują jedno dziecko... Na nic więc Twoje nerwy kochana, bo szkoda tylko Twojego zdrowia... Znam to, bo mój szwagier i jego córeczka też są dla teściów całym światem. Mała jest do teściowej "podrzucana" na całe weekendy, obsypywana prezentami (bo tam trzeba pomóc, a ta naprawdę kasy mają duuuuużo więcej niż my) a o Hubercie nawet o urodzinach zapominają... Ale już staram się tym nie przejmować i jak najmniej o tym myślę...



Trzymam kciuki za obie dziewczyny :-)




blizniaki dzieki za wiadomosci:-):-)
sawka czekamy na ciebie:-):-)
 
dziewczyny nie wiem dlaczego ale chciała bym pooglądać wasz album jednak nie mogę mieć do niego dostępu nie wiem dlaczego? gdzieś przeczytałam że trezba mieć 50postów no i ja tak mam :tak::tak::tak:czy musze jescze jakies inne wymagania spełnić:-):-):-)
 
blizniaki ucałuj odemnie dziewczyny jak będziesz do nich pisała:-)

Blizniaki i ode mnie też prosze ucałowac i pozdrowić dziewczynki!!!!!

dziewczyny nie wiem dlaczego ale chciała bym pooglądać wasz album jednak nie mogę mieć do niego dostępu nie wiem dlaczego? gdzieś przeczytałam że trezba mieć 50postów no i ja tak mam :tak::tak::tak:czy musze jescze jakies inne wymagania spełnić:-):-):-)

moniawycint o dostęp musisz napisać do Cyprysiowej:tak:bo to nie dzieje się samoczynnie...
 
hey ;-) ja juz po lekarzu :-) wiec tak ; przytylam az kilogram hehehe wiec waze 63kg :-):happy2:!!!!!!! moja coreczka 3100 ;-)wiec mysle ze jest dobrze :) Pani gin powiedziala ze jest ulozona glowka w dol wiec prawdopodobnie nie odworci sie i porod bedzie drogami natury :-(oczywiscie jak zawsze pani zmienila termin i teraz powiedziala ze wedlug wagi itd to na 15stego grrrrrrrr;/ a 6 grudnia mam sie zglosic do szpitala na jakies badania;-) ogolnie mowiac jestem zadowolona ajjj dzidzia piekna oczywiscie za tatusiem heheh no i tatus zadowolony bo 15stego grudnia on sie urodzil i jego cora mozliwe ze tez wiec chodiz dumny jak paw eheheh:-) oby byla zdrowa Ooo!
 
reklama
Do góry