reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

ksawery kamil urodził się o 7.30 po strasznych mękach wazy 3400 i 57cm .nameczylam sie strasznie

Cyprysiowa, Najszczersze gratulacje, cieszę sie że szybko poszło, a o bólu szybko zapomnisz. wracaj szybko do sił i na BB.

A ja mam kolejne dobre wieści, Sawka zostaje w szpitalu i ma miec cesarkę, jak bedzie po to da nam znac, także trzymamy kciuki za SAWKĘ.
 
reklama
cisnienie jeszcze nienajlepsze bo 140/88 ale juz niejest tak zle takze teraz dopiero w czwartek i naszczescie juz do mojego gina chiciarz ten sobie wkrecal ze do niego mam przyjsc:-D

o ile dotrwam do czwartku bo chyba mi sie wody sacza :szok: ale niejestem pewna najpierw byla bardzo wodnista wydzielina wiec raczej czop to nie byl a potem (sory za szczeguly;-) ) jak poszlam siusiu to prawie wogule to niemialo barwy siuskow a pozatym to wogule nie pachcnialo siuskami :sorry2: ale jakos mi sie niechce wierzyc narazie pozostaje czekac :-D chociarz w pierwszej chwili to az goraco mi sie zrobilo:-D
 
Witajcie kochane, znowu nocka pełna niespodzianek :-D

ZARAZ MNIE SZLAG TRAFI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Znowu nas zalewaja gnoje cholerne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kurcze mam mega mocne skórcze od krzyza w sumie to mam nadzieje ze to nie jeszcze poród bo zaczynam panikowac. Dzwonilam juz do kolezanki zeby byla gotowa do Cypriana bo naprawde takich bóli nie mialam od czasu porodu. Mam nadzieje ze to tylko z nerwów :zawstydzona/y: odechcialo mi sie rodzic:zawstydzona/y:

dzwonilam do poloznej, kazala przyjechac wiec jade do szpitala, moze mnie odesle spowrotem, jakos mi sie nie chce wierzyc ze to juz :szok:

witam z rana;-)

o 3 dostalam sms od Cyprysiowej ze jest na porodowce i ze po malu boli porzadnie;-)

ksawery kamil urodził się o 7.30 po strasznych mękach wazy 3400 i 57cm .nameczylam sie strasznie


Gratuluję:-D i życzę szybkiego powrotu do domku!!!!!


witam jestem tu nowa grudnioweczka mam termin na 10 grudnia przygarniecie mnie do siebie:-)

witajcie dziewczynny nie ukrywam że już od dłuzszego czasu was czytam na forum i chciala bym sie do was dołączyć, Z jedną z was miałam już przyjemność rozmawiać a mianowicie z marzycielką, przy okazji składam wielkie gratulacje urodzenia córeczki :tak::tak::tak::tak:ja planowany termin mam na 13 grudnia ale 5 grudnia bede miec wywoływany poród, oczywiście jeżeli nie urodze w czesniej. Składam
gratulacje wszytkim świeżo upieczonym mamusiom. :-):-):-)

Witam Was serdecznie. Ja tez odliczam dni do Tego dnia...mam termin na 5-tego grudnia.... Pozdrawiam serdecznie:-)

Aha, to moj pierwszyh post:zawstydzona/y:

Witajcie:-D



Pytia śniłas mi się, ale nie wiem o czym był sen:-(

Mi się też Pytia śniła;-). Sen dotyczył aparatów fotograficznych i straganu:-D. Był tak pokręcony, że sama nie wiem o co w nim chodziło.

Marzycielko czekam na nowe fotki, bo na twojego skarba:tak:
 
Witam nowe mamuśki moniawycint, ania-slout, misiaczek18!

Jeeejku Cyprysiowa sobie nareszcie wygadała:) Gratuluję!!!!! Niezły synuś:) Taki nawet spory:)

Sawka trzym się kobitko!:)

A mi się nawet tej torby nie chce pakować bo qrde jeszcze tyyyyyyyyyyle czasu do terminu:(
 
HEJ DZIEWCZYNY:-)


:szok::szok::szok:nie bylo mnie 2 dni i prosze wszystko przegapilam:-:)-) jest nas wiecej, hehe:-D:-D

WSZYSTKIM ROZDWOJONYM MAMUNIOM SKLADAM GRATULACJE I ZYCZE DUZO DUZO ZDROWKA dlA NICH I MALENSTW:-):-):-)

spadam nadrabiac zaleglosci:zawstydzona/y:
 
A ja wlasnie dostalam payslipa i okazuje sie ze dostalam jakies smieszne pieniadze jako ze niby wyplate:crazy::crazy::crazy: pomorduje ich w tym payrollu!!! I urodze za kratkami!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam nowe mamusie moniawycint, ania-slough, Misiaczek18

Cyprysiowa strasznych masz sąsiadów, co za bezmyslność, problemy z kanalizą a oni sobie kąpiel urządzają, współczuje

Dagulla mam nadzieję, że ciśnienie spadło

Pytia trzymam kciuki za wizyte, ja też mam dzisiaj wizyte o 16,30

Cyprysiowa, Sawka
trzymam kciuki za szybki bezbolesny poród
 
Do góry