reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
MARZYCIELKO witaj!!!!!!Tęskniłysmy a córeczkę masz cudną:tak:
Kokusia powodzenia!!!!!

My wrócilismy z imienin i chyba pora iść spać....

Dobranoc kochaniutkie!!!!:-)
 
Witaj Marzycielko!!!! Oliwia jest po prostu cuuuudna!!!!!

Napisałam gratulacje od nas Justynie i odpisała:

"Dziękuję bardzo! Mała ma 3kg i bliższe spotkanie dopiero jutro bo wstawać nie mogę a tak już bym chciała ją mieć ze sobą! Mam nadzieję, że u Was same dobre wieści! PA!"

Kokusia trzymam kciuki!!!!!!!!!!:)

Morbital - najważniejsze to się nie denerwuj, przecież wszystko musi być dobrze:)!!

Ja dzisiaj byłam najpierw na koncercie zespołu "Czerwony tulipan" - młoda była zachwycona - fikała koziołki cały koncert:)
Potem byliśmy na szkole rodzenia i akurat dziewczyna rodziła pokój obok - normalnie zaczynam się bać... tak strasznie krzyczała i płakała:(
 
Jejku chwilkę tu nie być i tyle się dzieje.....
Marzycielko super że wróciłas brakowało tu Ciebie bardzo....
Malutka sliczniutka i wygląda na taką grzeczną. A jak Ty się czujesz? Przeszły te wszystkie dolegliwości ciążowe jak ręką odjął czy cos Cie jeszcze męczy? No i jak sobie radzisz z karmieniem?

Morbital co oni Ci kurna robią? To wcześniej nie wiedzieli że jeszcze nie czas na cc?
Kokusia jejku......co za niespodziewana wiadomość... Trzymaj sie oby szybko i w miarę bezboleśnie poszło.....

Pewnie jutro jak włącze BB to następna już będzie na porodówce..

Dobranoc wszystkim
 
JUSTYNKO - OGROMNE GRATULACJE, SZYBKIEJ REGENERACJI I SAMYCH CUDOWNYCH CHWILEK W ILOŚCIACH PRZEOGROMNYCH!!

Sawka - ja będę ściskać kciuki ze wszystkich sił, mam nadzieję, że pójdzie szybko, sprawnie i na medal!!

anoli, hehehe, no byłyby jaja, ale zawsze mój mąż może się podemnie podszyć i nas podkablować, hihihi.

Yoka - wcaleci się nie dziwię, mój by miał przesrane jak stąd do zachodu słońca!!

anoli - ale jaja, pisz jak się wyjaśniło z tą paczką, bo samej mi skoczył nerw! O już widzę, że jednak idzie, całe szczęście, napisz jak dojdzie!!

dzwoneczka - wsadź mu tą buteleczkę po piwku w dupkę jak zaśnie!! A ja bym wlaśnie go obudzila jak zaczniesz rodzić i go ostro przegonila i bedzie sie na czym wyżyć... same superlatywy!!

Anka - to za ciebie też trzymam kciuki w poniedzialek!!

eager - faktycznie, fatalnie, dobrze, że ogień się nie przeniusł na sąsiednie domy.... No i trzymam kciuki za udany masażyk.

Renia - Jezusie!! Ty mieszkasz z myszą... brrrr... już mam wszystkie włoski na baczność!

blizniaki - oby faktycznie to była pomyłka!!

Ola2in1- ty się nie śmiej, ja mam kumpelę tak uzależnioną od kropli do nosa, że podczas porodu ściskała aplikator w ręku!!

kokusia - ale jajka!!! trzymam kciuki jak cholera, chyba będę miała problem żeby zasnąć!!

Marzycielko - miło czytać, że masz pozytywne odczucia z porodu, to bardzo ważne!! Lece zaraz zobaczyć tą cudnistą księżniczkę twoją....

Morbital, kotuś nie stresuj się, widocznie maleńki nie jest jeszcze gotowy, nie ma co się spieszyć!! Odpocznij jeszcze i jedz ładnie, żeby maleńki miał dużo siły!

ewelw - super, że wizyta udana i weekendzik też milusi!!

Agatkas - dzień pełen wrażeń nie ma co, hehehehe!!

A mnie dziś znowu rozbolał ząb, do tego noc ze skurczami i cały dzień na mieście, zakupy zrobione olbrzymie no i zaraz jak Misia kimnie to włączamy sobie "Książę Kaspian" i wcinamy lodziki!! Skurcze mam dziś okrutne, ale mam nadzieję, że się dokulam do jakiegoś 10 grudnia co najmniej. W nocy śniły mi się cały czas wodospady i fontanny, hehhe...ciekawe co to znaczy...
 
renia - grunt, że kocurek obrotny, teraz mogę iść spać spokojna o ciebie, hehehe! A dla kota jakaś ekstra puszeczka w prezencie się należy!!
 
witam!
Mam pytanie do dziewczyn które są na zasiłku rehabilitacyjnym. Czy byłyście wzywane na komisję lekarską i jak długo czekałyście na odpowiedz Zus-u? Ja Już miesiąc temu złożyłam papiery i do tej pory żadnych odpowiedzi a 25.11 kończy mi sie 182 dni chorobowego i nie wiem co dalej.Bardzo was proszę o pomoc
 
reklama
No ja zwariuje co się dzieje dziewczyny uspokójcie sie ja tez chce.
ANIA JUSTYNA GRATULACIE I DUZO ZDROWIA DLA WAS I DZIECIACZKOW.
KUKUSIA ale masz fajnie powodzenia.
MARZYCIELKA witaj z powrotem OLIWKA prze sliczna.
 
Do góry