reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witaj Marzycielko, milo Cie widziec:-)

Dziewczyny a jak ja moge zobaczyc Oliwke?? I watek porodowy??


Yoka trzymam kciuki - mamy termin tego samego dnia wiesz?
Wątek porodowy jest tam gdzie wątek: "kulinarny" itd.....czyli jak zawsze wchodzisz w "grudniowe mamusie" to niżej jest" wątek porodowy" tylko musisz w niego kliknąć.....a jeśli chodzi o galerie maluszków to masz za mało postów i żeby uzyskać dostęp musisz ich mieć co najmniej 50...więc pisz dużo i nie zwlekaj bo Oliwka jest przesłodka;-)
 
Witaj Marzycielko, fajnie że już jesteś :-)
Zaraz pójde obejżec maleństwo w albumie i czekam na relacje z porodu, zwłąszcza jeśli chodzi o Twoje wrażenia ze szpitala...:-)
 
Dzieki Yoka:-)

Wracajac do terminow - to najlepiej cos co ma rece i nogi:-D


Cos mi sie zdaje, ze ja tu wszystko na odwrot robie, ja nic nie szukam zawsze mam watek otwarty moze dlatego ze uzywam Opery, a jak musze was znalezc to ide na szukaj i grudniowe mamusie i ostatnia strona. To wszystko. Nie znalazlam ani kulinarnego a porodowych jest mnostwo:-D:-D widac nie kumata jestem, moze jak bede miala chwile to pogrzebie i cos znajde:-):-):-)

Fingers crossed;-)
 
Dzieki Yoka:-)

Wracajac do terminow - to najlepiej cos co ma rece i nogi:-D


Cos mi sie zdaje, ze ja tu wszystko na odwrot robie, ja nic nie szukam zawsze mam watek otwarty moze dlatego ze uzywam Opery, a jak musze was znalezc to ide na szukaj i grudniowe mamusie i ostatnia strona. To wszystko. Nie znalazlam ani kulinarnego a porodowych jest mnostwo:-D:-D widac nie kumata jestem, moze jak bede miala chwile to pogrzebie i cos znajde:-):-):-)

Fingers crossed;-)
Dzwoneczka tu masz wątek porodowy
https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2008-f232/watek-porodowy-19594/index44.html

a tutaj są wszystkie nasze wątki
Grudzień 2008 - Forum BabyBoom
 
reklama
Witam!!!!!!!!
JJJJJJJEEEEEEEEEESSSSSSSSSUUUUUUUUUUUU - SYPIEMY SIĘ!!!!
KOKUSIA MIAŁA PRAWIE TAKI SAM TERMIN JAK JA :szok::szok::szok:
PORÓWNAJCIE (JA: OM 04.12 USG 12.12) (KOKUSIA 08.12 USG 12.12 ) I POWIEM WAM, ŻE ZACZYNAM PANIKOWAĆ......

GRATULUJĘ ANIU I JUSTYNKO!!!!!!!!!

MIAŁAM DZIŚ bardzo miły dzień... Odwiedziny przyjacióły od wczoraj do dziś wieczór... W tym dzisiejszy wypad z nią i mężykiem - Zakupy w Jankach, zakupy w piasecznie w Auchan, KFC. Było super!!!!!!! Nogi mi odpadają... Na szczęście mamy jeszcze niedzielkę.... Jutro zamierzamy z mężykiem długo wypoczywać w łóżeczku - oglądać filmiki na dvd i inne...:-). krótko mówiąc - cały dzień WYPOCZYNEK Zajrzę do Was jutro ...

DOBRANOC!!!
 
Do góry