reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

No nie wytrzymam, Kokusia miała iść dzień po mnie rodzić, tak się umawiałyśmy:-D:-D:-D

Ale super będę trzymała za Ciebie kciuki, zeby poszło szybko i w miarę bez bólu.

Semiko, jeszcze raz serdeczne dzięki za szybką odpowiedź
 
reklama
Witajcie

Boże co tutaj się dzieje :szok:

Kokusia trzymam kciuki.
Marzycielka witaj.

Ania , Justyna wieeeeeelkie gratulacje !!!

A ja mam mega przeziebienie, nie mam siły na nic. :-(
 
Szybko mi napiszcie kto się rozsypał jeśli pominęłam:-)


oceanity i aniu serdeczne GRATULACJE Justynko Ty też??Jeśli tak to GRATULUJĘ Słońce!!!
 
Jeny kokusia powodzenia!!

Marzycielka witamy rozdwojona ;-)

A ja mam wiadomosc od Morbital -nie za szczesliwą :zawstydzona/y:
"Przepraszam za opóźnienie,dopiero skończyli sie nade mna pastwić,nie pocieli mnie, podłączyli pod ktg, robili 2 razu usg i powiedzieli ze kolejna próba we wtorek bo dziecko jest za małe,przy okazji wystraszyli tak że mały dostał chwilowej tachykardii z moich nerwów :( i wyspuscili do domu z zaleceniem lezenia do wtorku plackiem, wyc mi sie chce bo czuje sie zdezorientowana ;-( odezwe sie jutro na forum,buziolki"
Biedna :zawstydzona/y:
 
reklama
Kokusia trzymam kciuki! :-):-):-)

Kasieńko super że już jesteś!!!! :-D

Ja odebrałam dziś wyniki i nie mam paciorkowca. Ale coś mi się wydaje, że przeziębiłam pęcherz i piję herbatę z żurawiny, sok z żurawiny i kupiłam dzis urinal. Będziemy się leczyć. :happy:

Bidulka z tej Morbital, tak ją i dzidziusia wymęczyli i nic. Ale pewnie lekarze wiedzą co robią.
 
Do góry