reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Jak miło znowu do Was wrócić:-)

Moja nawspanialsza córeczka na Świecie sobie teraz śpi bo dopiero od 4h jest w domciu;-)

Oliwia przyszła na Świat 19.11.2008 roku o godzinie 2.15 z wagą 3190 i długością 52 cm;-)

Relacje z samego porodu zdam na wątku porodowym :-)

Mój poród był bardzo szybki, zaskakujący, niesmaowity no i żeby nie było za miło :bolesny ;-)
Poród to naprawdę mega wyzwanie ale jak bardzo wspaniałe to niewielu sobie z tego zdaje sprawę.To jest magia....:-)



Nie nadrobię tego co napisałyście podczas mojej nieobecności ale teraz będę już Was czytać i postaram się pisać regularnie no i pierwsze fotki muszę wstawić:-)
 
reklama
Marzycielko - jesteś nareszcie kochana! Nie mogłyśmy sie Ciebie doczekać. Cudnie, że jesteście już w domku. Nabierajcie sił i pisz jak najczęściej!
 
:szok::szok::szok::szok:jedna nie zdążyła się z nami dobrze przywitać, a już następna pojechała rodzić :szok::szok:, chyba pozazdrościła tej pierwszej :tak::-D:-D:-D:-D:-D

trzymamy kciuki kokusiu ;-):-):-), za lekki i szybki poród :-)
 
reklama
Marzycielko ciesze sie razem z wami waszym szczesciem:-) i jeszcze raz wielkie gratulacje:-)

kokusia co za wiadomosc, trzymam kciuki:-)
 
Do góry