reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Xpatrysiax a opuchlizna schodzi dzięki tej diecie? W sumie ja to spokojnie mogłabym jeść same surówki tylko kto by mi je robił :-D

Narazie nie widzę efektów, ale coś się dzieje, bo ubyło mi kilogram :-) A co do surówek-to te gotowe są ohydne jak są jedzone w dużych ilościach. Dlatego ja dzisiaj starłam marchewkę z jabłuszkiem a wieczorem zrobię surówkę z pomidorka, ogórka, rzodkiewki i kiełków.
 
Narazie nie widzę efektów, ale coś się dzieje, bo ubyło mi kilogram :-) A co do surówek-to te gotowe są ohydne jak są jedzone w dużych ilościach. Dlatego ja dzisiaj starłam marchewkę z jabłuszkiem a wieczorem zrobię surówkę z pomidorka, ogórka, rzodkiewki i kiełków.

Nie zamienisz sie w królika na tej diecie?:confused:;-):-D

A moja sprawa wózka juz sie wyjasnila- jest w drodze ale opózniony, wiec przyjedzie chyba juz jutro:-)
 
dobry wieczór wszystkim
dziś noc spokojna..nawet moge powiedziec ze zaliczona do udanych...przebudziłam sie raptem 4 razy :) duzy sukces :]
widze ze kłopotów z chłopami C.D.
my dzis cały dzień spędzilismy na działce...i jutro tez jedziemy żeby do końca zabezpieczyć i pochowac wszystko
a teraz sobie wcinam tosty :) od 2 dni tak je sobie jem na sniadanie i kolacje :) chwyciło mnie i to równo :p
 
Sawka, będę trzymała kciuki za wywoływanie, mam nadzieję, że szybko sie uda i nie będą Cię długo męczyć.

Yoka, bardzo mi przykro, ze masz ze swoim takie przejscia, ale mam nadzieję, ze sytuacja się unormuje.

Anoli, mam nadzieję, że sytuacja z wózeczkiem szybko się wyjaśni i nie stresuj sie na zapas, moze po prostu baba jest niedoinformowana.

Anka34, trzymam kciukasy, zeby wszystko poszło szybko i sprawnie i już niedługo zobazcysz Córcię.

A ja już po wizycie, Malutka waży 3180 g.
liczyłam, ze usłysze, ze robi się jakieś rozwarcie albo szyjka sie skraca, a tu nic, wiec chyba tak szybko nie urodzę, chociaż różnie moze być, czasami nie ma żadnych symptomów zblizającego się porodu, a nagle odejdą wody i już idzie do przodu.
Mój maż stwierdził, ze jestem niezniszczalna, w pracy ciągle ruch, zapiernicz i stres, w domu też na dupie nie usiedzę, dzisiaj znów pół dnia sprzątałam i nic mnie bierze, nawet żołądek mam ze stali, nieraz jem takie mieszanki, że kto inny, to by sie zasr.., a ja nic:-D:-D:-D
 
Hej dziewczyny!
Niestety po kapieli wczoraj wieczorem trochę mi przeszły skórcze, choc budziłam sie w nocy z 6 razy a brzuch jak kamien...ale nadal to ni ebyły TE skórcze...w każdym razie dziś dzielnie ogarnęłam dom, przyjęłam gości i nic zero, nawet wspomnienia wczorajszego stawiania sie brzuszka :-(
Tak więc cierpliwie czekam na poniedziałek i masażyk...
A tak w ogóle to dziś miałam niezłą jazdę...bo tuz obok nas dosłownie jakieś 70m od naszego spalił sie dom! Przyjechało 9 jednostek straży pożarnej...ludzie stracili w 5 godzin dorobek całego życia :-(...koszmar z dachu tego domu wyłaził zywy ogień...a zaczęło sie niewinnie od dymu na parterze...współczuję moim sąsiadom, podobno całkiem niedawno wyremontowali ten dom...koszmar...
 
reklama
Do góry