reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

po ciepłej kąpieli troszkę mi przeszło...choć brzucho jakby pamieta co było przed kąpielą ;-)
Zobaczymy co wydarzy sie do rana...
dobranoc
 
reklama
Witajcie Mamuśki!
A ja od godziny nie spię, dopadła mnie bezsenność jak wstałam na siusiu, ale przecież co niektóre z was tez tak mają.

Yoka
a mi się własnie dzis śniło że urodziłas śliczną córeczkę i zamieściłas jej zdjęcie w awatarku. Była strasznie do Ciebie podobna i nawet włosy miała takie długie jak Twoje w awatarku, a ubrana była na niebiesko. To Ci sen miałam, co nie?

A dziś chyba ostatni dzień skorpiona więc te które chcą strzelce to mocno zaciskac nogi...hihih:-D
 
Dzis nie spie od 5, a wogole cała noc miałam do bani. Co chwilkę się budziłam. Wczoraj wykupilam receptę na tabletki odwadniające, a dziś nie mogę ich znalezc-chyba je wyrzuciłam z rozpedu:( buuuu
 
Dzis nie spie od 5, a wogole cała noc miałam do bani. Co chwilkę się budziłam. Wczoraj wykupilam receptę na tabletki odwadniające, a dziś nie mogę ich znalezc-chyba je wyrzuciłam z rozpedu:( buuuu
Ja ostatnio też mam cos z tego. Bo mówie cos a potem nie pamiętam że już to mówiłam, albo odwrotnie....hihih:-D
 
Włąśnie dotsałam od niej smska i musiałąm się tą miłą wiadomością podzielić, wiec cytuję:
" Ja już jestem po wszystkim. O 23:55 odeszły mi wody, rozwarcie na 3 cm i skurcze co 3 minuty. Po 1:00 wzięli mnie na porodówkę. Przed 3:00 miałąm już 8 cm rozwarcia, ale głóka nie schodziła w dół, bo nie chciałam leżeć na boku. W końcu o 4:45 urodziłam. Nawet nie widziałam mojego synka, bo miałam zamknięte oczy, a oni szybko Go zabrali bo był zmęczony. Poród był dla mnie straszny, darłam sie tak, ze cały szpital mnie słyszał."

Jak dostanę wiecej info, to Wam napiszę
 
reklama
Do góry