reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
dobry wieczór kochane mamuśki

weszłąm na chwilke się pożegnać na kilka dni pobytu w szpitalu. O ile cesarka nie zostanie przesunięta jutro o 12 będzie po wszystkim:-) i będziemy męczyć naszego synusia alias karpik:-)

Oczywiście dam znać co i jak, życzcie mi powodzenia bo mimo iż nie odczuwam wchwili obecnej strachu to tli się jakiś ognik niepokoju głęboko i daleko we wnątrz:-(

dozobaczenia po porodzie albo jutro wieczorkiem hi hi

buziaczki kochane, dobranoc
 
Anioli ja bylam na Acton w Polish Medical Centre, looknij w sieci. Lekarka nazywa sie Dr. Elzbieta Kowalczyk i jest naprawde super!! Szczerze mowiac jechalam z nastawieniem ze zedra kase i niewiele powiedza a laska jeszcze w cenie badania zrobila mi dodatowe usg zeby wszystko bylo pewne na 200% i w sumie z 6 fotek dostalam. Naprawde jestem zadowolona. Wiem ze tam jest tez pediatra, nie mam pojecia czy dobry, ale juz wiem ze dopoki sie nie przekonam to wiedziec nie bede...a gdzie Ty chodzilas zazwyczaj??

Ja bylam w Med-pol. Nie wiem nawet jak ta lekarka sie nazywa ale tez jestem zadowolona. Na wizyte miala przeznaczone 40min, wiec pytalam o wszystko co mi do głowy przyszlo. Mialam badanie i usg, nawet sprawdzila mi czy nie mam obrzeków na nogach bo w ostatniej chwili jak juz mialam wychodzic spostrzegla ze chyba mam spuchniete rece.Bardzo mila lekarka i nzaplacilam 100Ł wiec chyba nie duzo:-)
 
dobry wieczór kochane mamuśki

weszłąm na chwilke się pożegnać na kilka dni pobytu w szpitalu. O ile cesarka nie zostanie przesunięta jutro o 12 będzie po wszystkim:-) i będziemy męczyć naszego synusia alias karpik:-)

Oczywiście dam znać co i jak, życzcie mi powodzenia bo mimo iż nie odczuwam wchwili obecnej strachu to tli się jakiś ognik niepokoju głęboko i daleko we wnątrz:-(

dozobaczenia po porodzie albo jutro wieczorkiem hi hi

buziaczki kochane, dobranoc


Bede trzymac kciuki, a ty dawaj znac jak juz w domku bedziesz, bo bedziemy wypatrywac:-)
 
Agawar wspaniale,ze malutki duzy i zdrowy:] a ty cierpliwie czekaj....jesce da Ci popalic....:tak:

Poza tym ja dzisiaj jakos tak strasznie dziwnie się czuje,ze szok...w ogole pierwszy raz ciągneło mnie dzisiaj w pachwinach.....:confused: miała któraś z was tak???? no takie ciągniecie jakby kurcz w łydkach....nawet ciezko mi to opisac.....dziwne takie....ale przeszło...

No a tak na marginesie to spadł u mnie snieg i nawet poki co sie trzyma.....nie jakies zwieje,ale troszke go lezy i takie fajne mrozne powietrze jest.....bajka jak dla mnie:}}}}}


Kana chyba wiem o czym mówisz z tymi pachwinami-mi to się zdarza tak od tyg. i tylko na prawej pachwinie-im bliżej porodu tym więcej takich znaków:tak:
 
dobry wieczór kochane mamuśki

weszłąm na chwilke się pożegnać na kilka dni pobytu w szpitalu. O ile cesarka nie zostanie przesunięta jutro o 12 będzie po wszystkim:-) i będziemy męczyć naszego synusia alias karpik:-)

Oczywiście dam znać co i jak, życzcie mi powodzenia bo mimo iż nie odczuwam wchwili obecnej strachu to tli się jakiś ognik niepokoju głęboko i daleko we wnątrz:-(

dozobaczenia po porodzie albo jutro wieczorkiem hi hi

buziaczki kochane, dobranoc
Jejku to juz jutro.....trzymam mocko kciukasy :tak: napisz do którejs,zebysmy wiedziały co i jak:}}}}}}POWODZONKA:*
 
reklama
dobry wieczór kochane mamuśki

weszłąm na chwilke się pożegnać na kilka dni pobytu w szpitalu. O ile cesarka nie zostanie przesunięta jutro o 12 będzie po wszystkim:-) i będziemy męczyć naszego synusia alias karpik:-)

Oczywiście dam znać co i jak, życzcie mi powodzenia bo mimo iż nie odczuwam wchwili obecnej strachu to tli się jakiś ognik niepokoju głęboko i daleko we wnątrz:-(

dozobaczenia po porodzie albo jutro wieczorkiem hi hi

buziaczki kochane, dobranoc
Morbital powodzonka, trzymamy kciuki i pisz jak tylko bedziesz mogla co i jak:tak:

Okruszku daj facetowi troche na wstrzyamnie - jestes za dobra dla niego, chyba sobie nie zasluzyl na takiego Aniolka;-)
 
Do góry