reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Z tymi chlopami to nigdy nie wiadomo...do tej pory zartuje ze powinnam byc lessss...:))

Jednak babka z babka jakos sie dogada...ale narzekac nie moge:)) Choc czasem jak mam wnerwa...


Okruszek...kup sobie jakies sliczne kwiaty a jak ten Twoj Ukochany zapyta skad to powiedz, ze dostalas w prezencie...:))
 
reklama
A mi mój dzis wypomniał, że nic nie robię i jest to dla mnie wielki problem jak musze pranie wstawić, albo obiad mu przygotować...:wściekła/y:szczegół że jak idzie na rano do pracy to wstaję z nim o 3:40 żeby kanapeczki zrobić:wściekła/y:...Szczegół że ja nie mam naprawdę sił albo że mi cięzko najważniejsze żeby on miał wygodnie jak dziś musiał obrać na obiad ziemniaki to wielki problem zrobił :wściekła/y:...
 
Już poprostu sił mi brak...ja siedze smam z tesciami w domu bo teraz już mi nawet samochodem zabronił jeździć bo się o mnie martwi...do domu swojego jechać nie mogę a jak on wraca z pracy to albo siada z gazetą albo prrzed kompem:wściekła/y:, kurna i nie dociera do niego że ja nie mam z kim pogadac bo z teściami to średnio jest o czym a on mi mówi że ja go zadręczam swoją miłością:wściekła/y: kur.. jak można zadręczać miłością:wściekła/y:az mi się ryczeć chce
 
dzwoneczka tez bylam w londynie u ginki, a mozna wiedziec u której ty bylas? Bo zdaje sie ze jest juz kilka przychodni. Ja juz wstepnie rozgladalam sie za jakims pediatra polskim w londku:tak:
 
Okruszek - za dobrze go wychowalas:)) Moze przestan wstawac o tej strasznej 3:40 a kanapeczki niech sobie sam zrobi ze dwa razy chociaz. Poza tym to Ty jstes w 9mcu i to Tobie nalezy sie troche uwagi...troskliwy ten Twoj Ukochany...i wszyscy wszystko zwalaja na hormony tak?? Ja to cieta jestem na takie sytuacje.


A jutro badz w wolnej chwili jesli Twoj jutro pracuje w samochod i do kolezanki na Tea Time. Misia jak poczytasz glebiej polowa z nas nadal prowadzi:))

Ach Ci faceci...trzymam kciuki okruszku!
 
Anioli ja bylam na Acton w Polish Medical Centre, looknij w sieci. Lekarka nazywa sie Dr. Elzbieta Kowalczyk i jest naprawde super!! Szczerze mowiac jechalam z nastawieniem ze zedra kase i niewiele powiedza a laska jeszcze w cenie badania zrobila mi dodatowe usg zeby wszystko bylo pewne na 200% i w sumie z 6 fotek dostalam. Naprawde jestem zadowolona. Wiem ze tam jest tez pediatra, nie mam pojecia czy dobry, ale juz wiem ze dopoki sie nie przekonam to wiedziec nie bede...a gdzie Ty chodzilas zazwyczaj??
 
Laski a tak z innej beczki to jak Wy wklejacie te swoje suwaczki??? Ja poszlam w szybkie menu i edytuj sygnature jak mi Cyprysiowa powiedziala ale cokolwiek nie probuje wkleic to jest Invalid File macie jakas rade???:baffled:
 
Wrócilam od lekarza, rozwarcie 1cm, po podłaczeniu pod ktg regularne skurcze do 50%. Jeszcze nie rodze:(. Najgorsze jest to, ze kazała mi znów przyjechac za tydzień, tylko po co? A wy jak czesto w tych ostatnich tygodniach odwiedzacie lekarza? Zapomniałam napisac, ze mały wazy 3200.

Agawar wspaniale,ze malutki duzy i zdrowy:] a ty cierpliwie czekaj....jesce da Ci popalic....:tak:

Poza tym ja dzisiaj jakos tak strasznie dziwnie się czuje,ze szok...w ogole pierwszy raz ciągneło mnie dzisiaj w pachwinach.....:confused: miała któraś z was tak???? no takie ciągniecie jakby kurcz w łydkach....nawet ciezko mi to opisac.....dziwne takie....ale przeszło...

No a tak na marginesie to spadł u mnie snieg i nawet poki co sie trzyma.....nie jakies zwieje,ale troszke go lezy i takie fajne mrozne powietrze jest.....bajka jak dla mnie:}}}}}
 
Laski a tak z innej beczki to jak Wy wklejacie te swoje suwaczki??? Ja poszlam w szybkie menu i edytuj sygnature jak mi Cyprysiowa powiedziala ale cokolwiek nie probuje wkleic to jest Invalid File macie jakas rade???:baffled:

ja Ci napisze jak ja to zrobiłam.... za któryms razem mi wyszło....
ustawienia => edytuj sygnature => i tam w okienko wkleiłam linka spod suwaczka => zrobiłam podlgad sygnatury i mi sie ładnie pokazało.....czasem pod suwaczkiem masz kilka linków musisz posprawdzac, który pasuje.....

mam nadzieje,ze się uda ;-)
 
reklama
Wrócilam od lekarza, rozwarcie 1cm, po podłaczeniu pod ktg regularne skurcze do 50%. Jeszcze nie rodze:(. Najgorsze jest to, ze kazała mi znów przyjechac za tydzień, tylko po co? A wy jak czesto w tych ostatnich tygodniach odwiedzacie lekarza? Zapomniałam napisac, ze mały wazy 3200.


Agawar ja ostanio na wizycie byłam w środę-i nie miałam badania na foltelu czy sondą tylko USG i lekarz mi powiedział, że wszystko jest ok i mogę do niego przyjść już po porodzie i się pochwalić:happy: Ale ja za tydzień maszeruję do niego i tak i tak - oczywiście jak nie urodzę:tak:
 
Do góry