reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
A co do snów to mój był wogóle z kosmosu......bo sniło mi się że mój mąż miał mieć teraz wolny week ale zadzwonił do niego Barrac O'Bama i kazał mu przyjść do pracy....hahaha....dalszego ciągu nie pamietam niestety...hahah...:-D:-D:-D
 
No a ja poczytałam w internecie o tych bakteriach i zamiast sie uspokoić to chyba do jutra na zawał zejde:( Znalazłam np. takie coś:
"Zakażenia pochwowe wywołane przez E.coli mogą być przyczyną wewnątrzmacicznej infekcji płodu lub okołoporodowego zakażenia noworodka. Uogólnione zakażenia bakteriami Gram-ujemnymi u płodów i noworodków są wiodącą przyczyną umieralności okołoporodowej. Patogenem odpowiedzialnym za infekcje, szczególnie zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych oraz posocznice powikłane plamicą septyczną są szczepy E.coli wytwarzające powierzchniowy antygen K1."

I jak tu teraz spokojnie zasnąć i doczekać do jutra do 15????
 
Agatkas kochana ty sie nie denerwuj i nie czytaj tych artykułów w internecie bo sie tylko bardziej zestresujesz :tak: ja też jak robiłam pierwsze badanie na toxo to wyczytałam że z moich wyników wyszło ze jestem w trakcie choroby, od razu wsiadła do samochodu i pojechałam do ginki i okazało sie że wyczytałam totalne bzdury i niepotrzebnie się denerwowałam, zobaczysz będzie ok :tak:
 
Yoka bo ja nie chodze prywatnie, i jak sie pytałam mojej ginki to mi powiedziała, ze nie chcą refundowac tego badania i jedyne wyjscie to kupic w aptece i ona mi to zrobi.

Tez tak sie zastanawiałam co z Anią :eek:
 
Agatkas - infekcja bakterią coli to zwykła infekcja układu moczowego - nic się nie martw, poprostu dostaniesz leki. Niestety zapewne będzie to antybiotyk, bo inaczej bakterii nie wygonisz, zapewne w globulkach dopochwowych, więc dopilnuj, żeby ci lekarz dał też jakieś leki osłonowe w tej samej formie, bo łatwo wyjaławiając sobie środowisko bakteryjne przejść w infekcję grzybiczną. Mi ostatnio w szpitalu od niechcenia strzelili, że mam delikatną infekcję grzybiczną, byłam w szoku, oni też, że nik t mnie nie informował, ale w sumie nie ma afery, bo niby większość kobiet to ma i jest ok, że jakbym miała jakiś poważny dyskomfort typu swędzenie, pieczenie, to mam sobie wziąć iść do apteki i kupić globulki, które usterylnią środowisko, ale też się przejmuję, czy to nie zagraża dzidzi podczas porodu jakąś infekcją...

villemo, sawka - dzięki w imieniu Miśki, chyba pomogło, bo już jest dużo lepiej.

Paola - cieszę się, że już się wszystko wyjaśniło!

Yoka - a nie wiesz może czy infekcja grzybiczna zagraża dziecku w jakiś sposób?
 
reklama
Misiówka ja mam parwie cała ciąże takie zapalenia i moja ginka powiedziała, ze trzeba pilnowac przy samej konscówce zeby tego diabelstwa nie było, wiec pewnie moze zaszkodzic.
 
Do góry