reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Ceść Brzuszki:) 2 dni nieobecności i nadrobić ciężko... Dużo się dzieje:-)
Witam nowe grudniówki:-)
I widzę, że nam wszystkim skończył się ten "najprzyjemniejszy odcinek ciąży" kiedy już było czuć dzidzię a brzuszek jeszcze nie przeszkadzał i nigdzie nie uciskał:-)Ja do tej pory czułam się świtnie- chyba lepiej niż przed brzuszkiem - jak na skrzydełkach ale....i mnie dopadło - zgaga - co noc (i noce schodzą nam na gadaniu) a Maluszek upodobał sobie spojenie łonowe i daje matce do wiwatu - niech wie, że ma dziecko!!!
Damy radę i już niedługo będziemy trzymać nasze Słoneczka
 
Hey :tak: u nas dzisiaj duzo pracy dwie prace semestralne napisalam :-) ahhhh dzisiaj 12sty jush tylko miesiac :szok::tak: a jutro moje urodzinki hehehe stara dupa ze mnie :-p dzisiaj spaowalam torbe do szpitala na wszelki wypadek ojej ale sie stresowalam :-) i tak sobie mysle ze nawet szybko to zlecialo i oby tak dalej ;-) nieraz bede tesknila za brzuszkiem i kopniakami coreczki :zawstydzona/y::tak:
 
dzień dobry wszystkim brzuszkom :)
miałam dziś iść na badania(mocz i morfologia) ale rano w moje lepkie łapki wpadły ciastka :)))) i zanim mi sie przypomniało że musze byc naczczo to ciastek nie było :zawstydzona/y::-p
i jutro rano muszę wstać,ręcę do kieszeni i na badania..a później wizyta u gin...:rofl2:
Krasek...słyszałam coś takiego..kobieta jest jak wino im starsza tym lepiej smakuje..czy jakoś tak hihihi
 
Ostatnia edycja:
anoli - ten Romulus też jest dość tani Romulus CENNIK - tu masz cennik, a odbierają z domu i dowożą do domu, więc wygodnie. Mam jeszcze pytanie , bo kiedyś chyba pisałaś, że w Bootsie jak się zapisałaś do Parenting Club to dostałaś taką torbę z próbkami... czy miałąś jakiś specjalny kupon na nią? Bo ja jakoś nie mogę jej dostać, hahaha. Mam Adventage Card i dziś jeszcze wzięłam tą torbę czarno-szarą, w sumie zbędną mi, hehehe, bo myślałąm, że z nią dostanę tą paczkę, a tu dupa... nic nie mam... Napisz mi jak ją dostałąś jak możesz.


Mialam kupon z tej pierwszej torby (teczki), ktora dostalam na poczatku u położnej. Wyrwalam z ksiazeczki o ciazy. Dalam w bootsie ten kupon i karte i mi dali druga torbe. Potem w tej torbie lub poczta dostalam kupony na pampersy i na ta czarno-siwa torbe. W rezultacie kupujac pampers new born dostalam ta czerna torbe za darmo:-) Tych toreb jest chyba 4 i teraz glowie sie jak dostac nastepna bo nie mam pojecia:rofl2:
 
reklama
Niewiem czy powinnam się przyznawać ale przed chwilką zjadłam trzy kubki cytrynowego kisielu :zawstydzona/y:nie wiem co mnie tak naszło :zawstydzona/y:a na wieczór zrobiłam galaretkę wiśniową:rofl2:


Nie ma czego sie wstydzic- wlasnie wciaglam dwa ryze na mleku i do tego pół słoiczka prażonych jabłek...pycha:-)
 
Do góry