reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Anoli faktycznie radze poszukaj jakiegoś innego kuriera.....
No i w pewnym sensie ciesze się,ze nie jestem sama,chociaż szkoda mi,ze tez się meczycie...ja właśnie kupilam Mamo to ja z bajka "Pszczółka Maja" i wczytuje sie w artykuły.....

A no i doczytalam na forum,ze komus sniły sie zęby mi dzisiaj w nocy tez....a konkretnie ząb z taka mega wielka czarną dziurą.....i do tego moj...:zawstydzona/y:
 
reklama
Agawar ja też mam spuchnięte stopy. Wiem, że to bardzo nieprzyjemne:-(.

Marzycielko spojrzałam na Twój suwaczek i jestem w szoku, że tylko 10 dni ci zostało do godziny "0". Teraz to pewnie okrutnie czas ci się dłuży. Ale ja i tak ci zazdroszczę. Za 3 tygodnie ja będę marudziła i znęcała się nad otoczeniem, a ty będziesz już tuliła swoje słodkie maleństwo...



Ja mam spuchnięte stopy , drętwienie całego ciała, rozlegulowane stawy w palcach , że aż muszę z nich strzelać aby je wogóle zgiąć , ucisk na nerw w nodze , nocne duszności tzw. bezdech czyli budzę się bez powietrza...i jeszcze coś by sie znalazło więc nie dziwcie mi sie , że tak mi źle i ciężko i , że non stop narzekam bo końcówka to juz potworna jest...:-:)crazy:


A 10 dni wygląda ślicznie na suwaczku a jak będzie naprawde to się przekonamy:-D:-D:-D
 
Witam grudnioweczki

Misiówka ja wiem że może tak być z tym USG ale mojej lekarce chodzi o to że w 32 tygodniu moja córcia ważyła 5 funtów i teraz chce sprawdzić jej wage czy ja sobie poradze przy porodzie:baffled:.

Pozdrawiam i do wieczorka;-)
 
Dzień dobry wszystkim .....
Nadrobiłam właśnie zaległości z wczorajszej nieobecności,ale najważniejsze że się udało:-)
Nie zaliczam wczorajszego dnia do udanych :-( czułam sie do d....y, do tego pokłóciłam się z moim mężem:wściekła/y:no i prawie cały dzień przebeczałam:-(
Dzisiaj już mi lepiej trochę.
 
anoli - a co to za kurier był, ja kiedyś słałąm paczki DarTransem, który teraz się wypiął na Anglię i ostatnio puszczaliśmy paczki przez Romulus, polecam, chociaż paczki mi koleś nie wniósł, ale za to dotarła w ciągu tygodnia.

renia - nic tylko ciesz się, że porządnie zbadają niuńke! Ja bym chciałą usg nawet kiepskie, hahaha, ale nikt mi nie chce zrobić, hihihi.

Agata - może do którejś mogą sprowadzić na jutro rano?
 
Acha dziękuję Cyprysiowa za dostęp :-) zaraz sobie pooglądam was i jak mąż wróci to poproszę go o zgranie fotek to może uda mi się coś jeszcze dziś wstawić :-)
Co do leczenia ząbków to ja miesiąc temu miałam robioną kanałówkę siódemki u góry na znieczuleniu;-)ale moja dentystka powiedziała że narazie nie będzie mi już nic teraz robić dopóki nie urodze i mam sie wstawić po porodzie jak już będę na siłach :tak:
 
reklama
Dzień dobry wszystkim .....
Nadrobiłam właśnie zaległości z wczorajszej nieobecności,ale najważniejsze że się udało:-)
Nie zaliczam wczorajszego dnia do udanych :-( czułam sie do d....y, do tego pokłóciłam się z moim mężem:wściekła/y:no i prawie cały dzień przebeczałam:-(
Dzisiaj już mi lepiej trochę.
Agga ja jestem z moim od poniedziałku na stopie wojennej a własciwie na etapie "nie oddzywania się" :-D. Własciwie to on sie oddzywa a to ja nie :-D. On tylko chodzi i mówi "No kochanie jak długo bedziesz się jeszcze gniewac?', a ja tylko sobie mysle "oj dłuuuuuugo" :-D
 
Do góry