reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Villemo nie wiem czy to przez wczorajsze posty, ale nasnilo mi sie w nocy ze mi zeby powypadaly, a to wrózy smierc w rodzinie i tak sie teraz martwie:-:)-:)-(

Okruszek daj znac co ci ginka powie:tak:

agawar moze sprobuj jakis oklad na ta noge, a bole krzyzowe to chyba standart przy porodzie:baffled::-)

renia super ze nie masz tego paskuda, wrzeraj teraz same zdrowe rzeczy i bedzie po anemi

Ale jestem niekulturalna nawet sie nie przywitalam

Dzien dobry mamuski:-)
 
reklama
Mi też rośnie ząbek mądrości. Też sobie wymyślił porę :-D Ale może dzięki temu będę mądrzejszą mamusią :rofl2:

Dziś kolejna noc przewalania się w łóżku do 2. Jak wstałam bolał mnie kręgosłup, byłam niewyspana, noga mnie bolała jakbym miała zakwasy i wogóle ogólna masakra.
I tak mi się przypomniało, że jak moja siostra była w ciąży właśnie tak na końcówce jak ja teraz to była taka zmarnowana. I ja sobie myślałam, że jak to tak??? Że ona się nie cieszy, nie promienieje radością, że taka zmęczona. TERAZ JUŻ WIEM :-D A należy zauwazyć, że siostra leżała ostatnie dwa miesiące w szpitalu, miała problemy z nerkami, wsadzony cewnik i do tego jest chora na serce. A ja w pełni sił, zdrowa jak kobyła i dzień w dzień narzekam, że mnie wszystko boli. :-D
I od razu sama sobie kopa dałam, że mam się uśmiechać i cierpliwie czekać aż moje dzieciątko zechce wyjść na świat :happy:

A teraz idę coś zjeść :-D
 
Witajcie kochane:-)
villemo ja bym poszła do dentysty, nie ma się co oglądać, a na pewno ci pomoże.

okruszek koniecznie zrób sobie badania, chociażby dla św. spokoju.

Ja się o dziwo dzisiaj wyspałam i nawet za często nie wstawałam:tak: aż mi się wierzyć nie chce...
Za to od rana byłam zrobić sobie badania i trafiłam na pigułę rzeźnika. Drugi raz!!!
I teraz wyglądam jakbym miała stygmaty :angry:, albo była zawziętą narkomanką:no:.
 
Zozakoza a skąd Ty jesteś ??
Ja z moim narzeczonym też byłam kilka m-cy temu pospacerować w Pszczynie:tak: i też byliśmy w parku z żubrami, więc jest chyba spora szansa, że po naszych porodach wybierzemy się z resztą dziewczyn ze śląska na miły spacerek np. po tym parku ;-):tak: (park zrobili fajny, no nie ?;-):-D:-D:-D)

NO poark jest fajny młody do wieczora przeżywał jakie te żubry są wielkie, Ja jestem z Lędzin i do Pszczyny mam jakieś 40 km ale to nie jest przecież tak daleko. bardzo mi się podobało.

Właśnie się namęczyłam,mósiałam sobie butle gazową wymienić w piecu bo bym obiadu nie ugotowała, ale to jeszcze nic, najpierw mósiałam ją z piwnicy przynieść na górę,teraz mnie boli pipunia.
 
Witam dziewczynki :-)

okruszku ja miałam takie swędzenia.....przez ponad dwa miesiące....robiłam badania wątrobowe ale wyszły ok i po jakimś czasie wszyscy rozłożyli ręce bo nie wiedzieli co mi jest a ja strasznie cierpiałam...nie spałam po nocach....i wtedy mój gin uznał że najprawdopodobniej mam uczulenie na jakąś bądź jakieś witaminy(brałam Feminatal DHA) i kazał mi je odstawić i broń Boże smarować ciało czymkolwiek czyli odstawić wszystkie balsamy włącznie z kremem na rozstepy....i przeszło jak ręką odjął....

A co do dentysty to ja chodze regularnie od połowy ciąży...to Xpatysiax ma rację w ciąży nie mozna brać znieczulenia z adrenaliną...tylko że zazdroszczę tej która uświadczy takiego znieczulenia bez adrenaliny w gabinecie NFZ:confused:...więc leczę zęby kanałowo bez znieczulenia i nikt mi nie powie że to bezbolesne:confused:...
Jutro mam kolejną wizytę i mam nadzieję,że zrobi mi dwa na raz....:-)
 
hej !!!

ja w pracy bo jutro na wizyte i nie wiem co mi znów za rewelacje zapoda to musze tu porobić zeby w razie czego było zrobione bo potem nerwy ....


Czy was tez boli kość ogonowa, jak siedze to mnie strasznie boli, mam wrażenie ze córcia napiera a jak chodze to boli kość łonowa i okolice???? jak leże w bezruchu to jest super nic nie boli ale przewracanie sie na 2 bok to koszmar

oj boli boli !!!! jak siedze przed kompem to juz w ogóle masakra !!!!



Ja dzisiaj miałam wizyte, wszystkie badania dobre.... najważniejsze nie mam paciorkowca:-):-):-):-), tylko lekka anemia mi wyszła - norma jest 12 a ja mam 11,2 - lekarka zaleciła jeść więcej mięsa:tak:, stwierdziła też że malutka jest duża i dała mi skierowanie na USG szczegółowe... na jej USG wyszło że jestem w 38t4dc a u mnie dopiero w 37t1dc - różnica spora:baffled:.
Pozdrawiam

a mi dwóch lekarzy powiedziało ze ten tydzień czy nawet dwa róznicy to moze być błąd usg i jak pójde na inne np czy inny lekarz bedzie robił to juz sie moze coś róznic !!! ale fajnie ze pójdziesz na takie szczegółowe ! i pewnie niezły klopsik siedzi Ci w brzuszku ! z Liwią tez tak miałam i taka klusia sie urodziła !! :-)


Agacia bierzesz jeszcze Fenoterol??? Ja do końca tygodnia mam jeszcze brac, a potem to czekamy na malucha:-) bo ponoc jest tak, ze odstawienie leku przyśpiesza akcję porodową.

ja jeszcze biore ale do jutra i to dlatego ze mała głową do góry i kazał brać zeby miała szanse sie jeszcze obrócić ! a tak to miałam na początku 36tc odstawić bo powiedział ze to potem tak jest ze nie chcą sie juz potem rodzić tak szybko p otym fenoterolu :-)
z dziewczyny na oddziale co brały tez potem po terminie przychodziły bo nic nie chciało ruszyć !!
 
...więc leczę zęby kanałowo bez znieczulenia i nikt mi nie powie że to bezbolesne:confused:...
:szok: szacunek :-D
mój męzowy to tak sie boi kłucia ze kanałowo tez leczy bez znieczulenia :baffled:

a mi odpukac zęby sie trzymają i jakos nie podupadły w tej ciązy a znajomej to strasznie sie popsuły !!!


To ja tez sie pisze na spacer w Pszczynie !!! jak mnie weźmiecie :sorry2:
 
Villemo nie wiem czy to przez wczorajsze posty, ale nasnilo mi sie w nocy ze mi zeby powypadaly, a to wrózy smierc w rodzinie i tak sie teraz martwie:-:)-:)-(

E tam nie przejmuj się to tylko głupi sen był...:tak:

Mi też rośnie ząbek mądrości. Też sobie wymyślił porę :-D Ale może dzięki temu będę mądrzejszą mamusią :rofl2:

Dziś kolejna noc przewalania się w łóżku do 2. Jak wstałam bolał mnie kręgosłup, byłam niewyspana, noga mnie bolała jakbym miała zakwasy i wogóle ogólna masakra.
I tak mi się przypomniało, że jak moja siostra była w ciąży właśnie tak na końcówce jak ja teraz to była taka zmarnowana. I ja sobie myślałam, że jak to tak??? Że ona się nie cieszy, nie promienieje radością, że taka zmęczona. TERAZ JUŻ WIEM :-D A należy zauwazyć, że siostra leżała ostatnie dwa miesiące w szpitalu, miała problemy z nerkami, wsadzony cewnik i do tego jest chora na serce. A ja w pełni sił, zdrowa jak kobyła i dzień w dzień narzekam, że mnie wszystko boli. :-D
I od razu sama sobie kopa dałam, że mam się uśmiechać i cierpliwie czekać aż moje dzieciątko zechce wyjść na świat :happy:

A teraz idę coś zjeść :-D

Ja nie mogę wymusić uśmiechu i zadowolenia bo ledwie biodrami ruszam haha:-D:-D:-D


A u Nas po staremu czyli ciągłe , okropne i długie czekanie....:baffled:
 
Dzień dobry dziewczynki!


Villemo - ja bym nie poszła z tej prostej przyczyny że ja przed wizytą u dentysty to dwa dni płaczę, a jak już tam jestem to mam stan przedzawałowy. Też mi się coś z ząbkiem dzieje ale stwierdziłam że jeszcze przetrzymam:)
Natomiast zdrowy rozsądek nakazywałby iść do dentysty!:)

Agatkas to tak jak ja :tak:, a mam do wyleczenia dwa zeby :-:)-:)-(

Heyka!

Dziś rano jak wstałam to zauwazyłam, ze prawą stopę mam jak banię. Do tego zaczynają mnie boleć krzyże i jesli okaze się, ze podczas porodu będę miała bóle krzyżowe to masakra!!!! :-(

Agacia bierzesz jeszcze Fenoterol??? Ja do końca tygodnia mam jeszcze brac, a potem to czekamy na malucha:-) bo ponoc jest tak, ze odstawienie leku przyśpiesza akcję porodową.
Tak biore, moja ginka powiedziała ze bede brała do 37 tyg, ale mi to nie przeszkadza,:-p a nawet odwrotnie bo mam schize ze jak odstawie to zaraz cos sie zacznie a ja jeszcze nie jestem przygotowana :-(na poród.

Witajcie kochane :tak:

Ja dzisiaj co chwile sie budziłam, juz nie moge stac na zadnym boku. Cierpną mi nogi w udach :baffled:. Najlepiej jest mi na plecach, ale znowu nie mozna spac na plecach :baffled: achhh.
 
reklama
Anoli a ja słyszałam ze jak sie snia kwiaty to na smierc.
Nie przejmuj sie, sama widzisz ze kazdy ma inne teorie na temat snów :tak:
 
Do góry