reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam dziewczyny u mnie z wieczorka

Witam! ja również mam termin na grudzień:) więc juz nie długo. wszyscy mówili że czas w ciązy sie okropnie dłuży, ale mi zleciał wyjątkowo szybko;) pozdrawiam wszystkie mamusie:)
Pola witamy wśród grudnioweczek:-)

Paola bardzo mi przykro z powodu wózka,:-(

Ja dzisiaj miałam wizyte, wszystkie badania dobre.... najważniejsze nie mam paciorkowca:-):-):-):-), tylko lekka anemia mi wyszła - norma jest 12 a ja mam 11,2 - lekarka zaleciła jeść więcej mięsa:tak:, stwierdziła też że malutka jest duża i dała mi skierowanie na USG szczegółowe... na jej USG wyszło że jestem w 38t4dc a u mnie dopiero w 37t1dc - różnica spora:baffled:.
Pozdrawiam
 
Hej kochane Mamnusie:tak:
ja prawie całą nockę nie spałam...:zawstydzona/y:strasznie się martwię , koło 8 zadzwonię do ginki chociaż nawet nie wiem czy odbierze biorac pod uwage że jest na zwolnieniu lekarskim...:szok: i zapytam czy mam robić jakieś dodatkowe badanmia oprócz moczu, morfologii, wr. i coś na wątrobę..., wszystko dalej mnie swędzi i wkurzam się na to niesamowicie...:wściekła/y:
 
"Dzisiaj w nocy bolał mnie ząb, nocka nieprzespana, wybieram się jutro do dentysty.
Czy w tak zaawansowanej ciąży mogę dostać znieczulenie jakby co???? i czy stres zwiazany z wizytą (strasznie sie boję) może wywołać skurcze????
w dzień ząb już nie bolał, może to tylko chwilowy ból i odpuścić dentystę. a może zadzwonić do gina i zapytać...
poradźcie bo nie wiem co ma robić " villemo ja tez kilka dni temu miałam problem z zębem, zaczynał mnie boleć, i poszłam do dentysty, babeczka zapytała kiedy poród i jak powiedziałam ,że w gródniu to oznajmiła że nie będzie mi dawać znieczulenia bo to troszkę późno, a w związku z tym zeby nie denerwować ani mnie ani maleństwa to tylko delikatnie mi otworzyła ząbek i założyła lekarstwo, wcale nie bolało i kazała się zgłosić jak już będę po porodzie i będę w stanie to wtedy ze znieczuleniem wszytsko zrobi...
 
Dzień dobry dziewczynki!

Okruszku zrób sobie te badania i bedziesz miała pewność, a nie bedziesz się zadręczać.

Villemo - ja bym nie poszła z tej prostej przyczyny że ja przed wizytą u dentysty to dwa dni płaczę, a jak już tam jestem to mam stan przedzawałowy. Też mi się coś z ząbkiem dzieje ale stwierdziłam że jeszcze przetrzymam:)
Natomiast zdrowy rozsądek nakazywałby iść do dentysty!:)

Ja właśnie biorę się za jakieś pranie i prasowanie bo na 11 idę do fryzjera i cały dzień stracony, bo u mojej fryzjerki to co najmniej 4 godzinki mi zejdzie:)
 
Heyka!

Dziś rano jak wstałam to zauwazyłam, ze prawą stopę mam jak banię. Do tego zaczynają mnie boleć krzyże i jesli okaze się, ze podczas porodu będę miała bóle krzyżowe to masakra!!!! :-(

Agacia bierzesz jeszcze Fenoterol??? Ja do końca tygodnia mam jeszcze brac, a potem to czekamy na malucha:-) bo ponoc jest tak, ze odstawienie leku przyśpiesza akcję porodową.
 
Witam z ranka!!!Jakoś mi uciekł ten czas w tym tygodniu, już środa a wydaje mi sie, że poniedziałek,mąż wreszcie poszedł do pracy po 1,5 tygodniowym urlopie i wreszcie mam święty spokój,już mnie denerwował.My wczoraj pięknie dzień spędziliśmu, pojechaliśmy do PSZCZYNY na spacerek i byliśmy żubry pooglądać i sarenki i daniele, było super no i potem na chińskie żarełko,było pycha i nawet całą noc przespałam, taki spacer działa cuda ha ha ha.Jak dziś siadałam do kompa to sobie pomyślałam "ciekawe która urodziła" a tu nic,a tak w ogóle to ja też mam wizyte w czwartek ,no to jest nas więcej.
 
Witam z ranka!!!Jakoś mi uciekł ten czas w tym tygodniu, już środa a wydaje mi sie, że poniedziałek,mąż wreszcie poszedł do pracy po 1,5 tygodniowym urlopie i wreszcie mam święty spokój,już mnie denerwował.My wczoraj pięknie dzień spędziliśmu, pojechaliśmy do PSZCZYNY na spacerek i byliśmy żubry pooglądać i sarenki i daniele, było super no i potem na chińskie żarełko,było pycha i nawet całą noc przespałam, taki spacer działa cuda ha ha ha.Jak dziś siadałam do kompa to sobie pomyślałam "ciekawe która urodziła" a tu nic,a tak w ogóle to ja też mam wizyte w czwartek ,no to jest nas więcej.


Zozakoza a skąd Ty jesteś ??
Ja z moim narzeczonym też byłam kilka m-cy temu pospacerować w Pszczynie:tak: i też byliśmy w parku z żubrami, więc jest chyba spora szansa, że po naszych porodach wybierzemy się z resztą dziewczyn ze śląska na miły spacerek np. po tym parku ;-):tak: (park zrobili fajny, no nie ?;-):-D:-D:-D)
 
Dziewczynki, a co wy się tak boicie dentysty? :-D W porównaniu z porodem to zabiegi dentystyczne to w końcu pestka, haha :-D
Pamiętam, że w poprzedniej ciąży miałam problemy z zębem mądrości i mocno mnie bolał. Nie mogłam za bardzo dostać lekarstwa, przeciwbólowych tabletek też nie chciałam brać. Dentystka przeczyściła mi wtedy ząbek i dziąsło, coś tam pomajstrowała i pomogło.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)

villemo idź spokojnie do dentysty. Ja swój pierwszy ząbek zaleczyłam koło 15 tygodnia ciąży, a teraz mam już za sobą 4 borowania. Poszłam do znajomej, która jest dentystką (do tego w ciąży :-)) i zapewniła mnie, że znieczulenia są bezpieczne w ciąży (tylko takie bez dodatku adrenaliny). Lepiej wyleczyć ząbek niż narazić się na bakterie powodujące próchnicę oraz na stres związany z bólem. Ja wizyty u dentysty wspominam naprawdę miło :-D Jedynie po pierwszej wizycie denerwowałam się o Dzidziusia, bo zapomniałam zapytać się wcześniej lekarza, czy mogę leczyć zęby ze znieczuleniem. Potem poszło jak z płatka.
 
Do góry