reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

ale mi cały czas chodzi o sytuację kiedy kobieta nie wie ze to sa wody płodowe a np. myśli że "popuszcza", ze to mocz itd.

Dlatego właśnie w końcówce ciązy lekarze najczęściej zlecają częstsze wizyty, bo ubytek wód płodowych zbyt wcześnie jest bardzo dla maluszka niebezpieczny. Lepiej to sprawdzić.

Pytia ja tez mam wizyte w czwartek :tak:.

No to będziemy wieczorkiem relację zdawać :)

Co do witaminek - u nas tez zalecają Vigantol od 3 tygodnia, a coraz częściej lekarze przepisują tez witaminę K.Więc myślę, że będe podawać oba te specyfiki.
 
reklama
Cytat:
Napisał Agacia82
Ja w ogole mam nadzieje ze bede miała pokarm :baffled:.

Agacia ja też!!!!Bo na razie jakichkolwiek oznak brak:no:

To o niczym nie świadczy. Ilość siary w ciąży (albo jej brak) nie ma związku z tym, ile ma się potem pokarmu.
 
Dokładnie laseczki - ja ani kropelki nie uroniłam w czasie ciąży z Misią, a miałam tyle pokarmu, że mogłam fabrykę otworzyć. W pierwszej dobie musiałąm sobie pokarm odciągać ręcznie i ryczałam, że nic mi nie leci, a jak zaniosłam te moje wypociny na oddział do Misi to Piguły mnie pytały skąd ja tyle mleka wzięłam!! Nie wiedziałąm o co im chodzi, nie chciały mi uwierzyć że to moje, hihihi, podobno babki na 3 dobę tyle nie wyciskały! Poza tym moje dziecko wyglądało jak mała Pudzianowska (już w szpitalu potrafiłą przybrać 120 gram dziennie, a inne dzieci 60 max), a nigdy nie spędziła przy piersi dłużej niż 7 min!! Teraz też mam ciszę totalną i mam to w nosie, hehehe, będzie dobrze, bo nie wyobrażam sobie inaczej! Prędzej sobie cycki powyrywam, hahaha.
 
Agacia - to koniecznie zadbaj o sutki już teraz jak masz takie delikatne, bo to może wróżyć nieciekawie na przyszłość, są specjalne kremy.
 
Agatkas, Myszqa - też mam takie bóle jakby jajnik mnie bolał, ale ja obstawiam, że to więzadła mi siadają już, mnie boli zawsze wieczorem, raz z jednej, raz z drugiej strony, często też jak się położę i wyprostuję na plecach, to rwie okrutnie, więc ja tylko zwinięta w kłębek poleguję, hihihi, strach się już wyprostować!
 
Agacia polecam z firmy AA z serii Ja i Mama - Maść do pielęgnacji brodawek sutkowych.
Mi też sie strasznie zaczęły przesuszac i pękać jakby trochę sutki - a od kiedy sobie tym smaruję jest spoko - to ma konsystencję wazeliny - bardzo natłuszcza.
 
reklama
Do góry