reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla rodziców

Frazerka,
jakoś tak miałam przeczucie i jeszcze tu zajrzałam przed wyjściem do znajomych. Ale Ci synuś niespodziankę zrobił.
Z całego serca gratuluję i Tobie i mężowi :)
 
reklama
Fazerka ogromniaste gratulacje :-) Wiem, że chciałaś w styczniu ale to wspaniały prezent na Nowy Rok :-)
Pozdrawiam
 
Fazerka - ja bym go nazwał Sylwester. Swoją drogą mam kolegę, który posłał mamę na porodówkę w sylwestra. Co prawda urodził się po północy, ale i tak na imię zasłużył :elvis:
 
Kochana Fazerkamm - serdecznie gratuluję :-)
Jestem w jednym wielkim szoku, nie spodziewałam się jakoś Maksymilianka w grudniu hi hi ale numer wyciął :-D ale co tam to naprawdę mało ważne!!! ważne aby rósł w siłę i był wielką pociechą rodziców :-) buziakiiii
 
Fazerka:D bo bez jaj:D nóg zacisnąć nie mogłaś?:D:D:D a tak na poważnie kochana to gratulację!!!:):):) świetnie, że synusia macie przy sobie już:):) GRATULACJE!!!
 
reklama
Sarat wielkie gratulacje dla Was. Zdrówka życzę dla rodziców i Synusia
Fazerkam ale niespodzianka...no to Twój Synuś postawił na swoim..hehe fajny prezencik na Nowy Rok, juz jesteście razem i tulisz Synusia. Zdrówka dla Was rodziców i Maksymilianka
 
Do góry