reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam z ranka
rzeczywiscie pusto tu...
ja zaraz do szkoly lece , ale dzis ostatni dzien a jutro wyjazd do polski...

wstawac dziolchy !!
 
reklama
madziarena co ty taka zapracowana:-D
kamery sa to i nie ma jak posciemniac hehhee:tak:
ja mlodego zarejestrowalam do okulisty....zeza ma:eek::eek:mam nadzieje ze to nic powaznego:eek:ze bez okularow sie uda
 
Marzenka ale w biurze nie mam kamer :) po prostu nawał roboty w pracy, w domu też - ale czas szybko leci tylko jakoś ciąża mi się dłuży :pP
z zezem nie ma żartów :/ śmigaj do okulistki a do kogo idziesz ?
 
Hej dziewczyny,
dawno mnie nie było, bo zapracowana jestem, a jak wracam z roboty, to nie chce mi się kompa odpalić nawet. Niech już ta zima sobie idzie, bo nawet ubrać się normalnie nie można i ochoty na nic człowiek nie ma...
Mam pytanie do mam - gdzie rodziłyście swoje dzieciaczki? Który szpital polecacie? Dzisiaj miałam mega schizujący sen o salach porodowych - to chyba normalne w ciąży?
Postaram się teraz częściej zaglądać i pisać, może od maja będę na chorobowym (o ile znajdę pracownika), to wtedy z nudów pewnie będę cały czas klikać.
A teraz spadam do pracy. Pa!
 
ewulek witaj:-)rzeczywiscie dawno cie nie bylo;-)
ja ci nie pomoge bo ja nie z gorzowa;-)
madziarena dlatego bylam juz gotowa isc prywatnie ale udalo mi sie zalatwic na 8 kwietnia w lemedzie a u kogo to niewiem ponoc jakas babka ze skwierzyny przyjezdza;-)
wykorzystalam kumpele i pomogla mi ogarnac pokoj w sypialni kurz pod lozkiem itd bo sama nie dalabym rady tego materaca zdjac;-).....
a jutro okna umyjemy popiore firanki i luzik bedzie:-)
 
marzenka21 olej te okna. Taki mróz, jeszcze zachorujesz. Ja wczoraj wyszłam na dwór po prysznicu i szybkim wysuszeniu głowy, a dzisiaj chodzę z watą w uchu bo mnie przewiało, mimo że bez czapki się nie ruszam.
sprzątanie domu zaplanowaliśmy na maj, jak już będę na chorobowym. Teraz i tak wyjeżdżamy na święta do rodziców, więc luzik :)
A z tym szpitalem pytam, bo głupieję - każda ze znajomych dziewczyn, które rodziły niedawno, poleca mi swój szpital (Barlinek lub Drezdenko), wszystkie odradzają Gorzów, z kolei lekarz, u którego byłam na 1 wizycie mówił, że lepiej Gorzów, bo jakby coś się działo, to pomoc jest na miejscu, a z powiatowych szpitali i tak wiozą do Gorzowa. I bądź tu mądra, kobieto ciężarna :)
 
Hallo
Witam nowa kolezanke;]
A wiec ja Amelke rodziłam w GW i powiedzialam nigdy wiecej..
Jasia rodziłam w Drezdenku i super mi si tam podobalo :) nawet sama na sali bylam z łazieneczka :)
Nie wiem jak teraz jest w GW moze lepiej. Ale mnie lekarze i polozne mialy w glebokim powazaniu (czytaj w D..) dobrze ze M byl ze mna....
Z tym ze jesli cos by sie dzialo to i tak wlasnie dzieciaczka wioza do Gorzowa.
Bratowa rodziła w Debnie lubuskim i tez sobie chwalila..
2 bratowa rodzila w grudniu w GW tak ja przetrzymali ze o malo i ona i synek nie zmarli...
Trzymali ja z wysokim cisnieniem przez 3 dni az dostała zatrucia ciazowego i w ostatniej chwili po blaganiu brata wzieli ja na cesarke jak sie okazalo w ostatniej chwili wody zielone juz byly a synek owiniety pemopowina...
Po 3 dniach po cesarace wypisali ja do domu bo to byly swieta z cisnieniem 220/150, po czym po godiznie znow trafila do szpitala....
Tak wiec moje zdanie Gorzow stanowcze NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
hejka

ja na chwilkę. Troszkę posprzątałam ale nie mam siły na więcej. Starzeję się. Czasu nie ma przed świętami zawsze coś jest do roboty. Ja wczoraj byłam na glukozie i siedziałam jak głupia 2 godziny. Nie wzięłam książki bo sądziłam, że w tym czasie będę mogła sobie gdzieś wyjść.

Ja tam na Gw nie narzekam. Rodziłam nawet jak remont był. U mnie szybko reagowali przy dwóch porodach jak coś było nie tak. W dużych szpitalach zawsze jest chaos i zamęt. Nie dogodzisz każdemu. U nas teraz też są już ubikacje w pokojach, szczególnie po cc. Zrobili remont. A co do personelu, to zależy na kogo się trafi. Na patologii jest parę fajnych babek. A są też wredne, szczególnie po porodzie. Zależy jaka zmiana się trafi. Ja akurat mam znajomą położną to latała do mnie i sprawdzała co słychać, więc dla mnie były miłe. Mam koleżankę, która mieszka za Drezdenkiem i rodziła w Drezdenku i źle wspominała opiekę. Rodziła 6 lat temu. Teraz może być lepiej bo dużo moich koleżanek wybiera Drezdenko. Ponoć jest tam bardzo fajny ginekolog. Ale fakt jest dobrze rodzić jak się ma swojego lekarza w szpitalu. Ja idę do Gw.
 
Do góry