reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
wiruski lataja non stop moja siedziala w domu doslownie z psem wyszla z 2 razy na siku i dostala temp i 4 dni miala wiec mrozi czy nie to scierwa pelno wszedzie


ciacho a dlatego ;-) ...sama pisałaś że ma gorączkę... albo ja jakaś jestem do tyłu i nie zczaiłam że już zdrowa ;-)

Jadźka właśnie ważne że zdrowe...



jejuuuuuuu moje drą się w łazience... kąpią się.. pewnie już wszystko zalane mam.
idę do nich a później szyję :-)
Miłego wieczorka :tak:
 
Ciacho to nie ja, niestety nie mam takich zdolnosci hehe :-(
taki wymalowany wrocil z przedszkola :tak: pani nieraz ich maluje :tak:

Katgen hej !! kupe lat cie tu nie bylo
opowiadaj co tam u was ?? jak Iza ??

ja tez uciekam wode do kapieli zaraz szykowac :tak:
 
Fajnie, że ktoś tu mnie jeszcze pamięta ;)

A u nas? Ok, w sumie naprawdę ok. Oprócz dość częstego ostatnio chorowania Izki nie mam się zupełnie do czego przyczepić. Pracuje mi się bardzo dobrze tfu tfu. I chyba sprawdzam się w tym co robię?
Póki co....

A co więcej? Spłaciliśmy do końca mieszkanie (wcześniej niż miało być się udało) i teraz się rozglądamy co dalej. Chcielibyśmy większe mieszkanko w M-czu. Ale co z tego bedzie to zobaczymy...

Nie wiem co więcej... :confused:
 
Ciacho tak to " ta " pani :-D:-D

Katgen to fajnie ze wszytsko dobrze u was :-)
a Iza chodzi do przedszkola??
czyli byscie chcieli wrocic spowrotem do Mcza ?? ;-)
nie ma to jak w miescie nie traci sie czasu i kasy na dojazdy do pracy zwlaszcza jak dwoch pracuje :tak:

Mlody w wannie i spiderman zmyty :tak:
 
No ja już dziś chłopakom zapowiedziałam placki to usłyszałam "a dla nas coooo" co za chłopy... racuchy be, naleśniki na słodko też odpadają, placki ziemniaczane też nie... tylko te mięcho miecho i mięcho, bleeee....

KATGEN helołłł, kope lat...

OWCA fajnie mają z tym malowaniem... mój to z 2 lata temu jak pierwszy raz miał miec malowane to się bał, teraz już uzik

LARVUNIU jak tam, nie popłynęliście?


Co za pogoda syfna... feeeee, ja chcę majjjjjjjjj!

Oki projekt już "odebrany" gościu nam jutro zawiezie do starostwa, teraz trzeba dalej czekac... Matko jakie tam duperelki są poopisywane, no masakra...
 
reklama
Do góry