reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej
Katgen witaj ponownie - 100 latek dla Izki :*
A ja w pracy bleeee nie chce mi się - mała dziś miała kiepski ranek w przedszkolu - smutała się bardzo hm ...
 
reklama
hej laski
od 5-30 spalam na raty a jak juz zasnela to sny takie mialam ze az strach:angry::angry:w roli glownej dzieci:angry:chyba za duzo mysle...
katgen kupe lat kochana:-)i prosze cie odzywaj sie czesciej;-)dzieki kochana;-)
fajnie ze u ciebie dobrze sie uklada ;-)a mieszkanko no pewnie ze lepiej by bylo w m-czu
a prace gdzie masz?
future ja malo teraz cukru uzywam przewaznie tylko rano i wieczorem do herbatki..a tak to gorzka niewiem odwidzialo mi sie,,nawet za kawa mi nie teskno:baffled:slodkie zjem bo zjem ale tez niekoniecznie musze....
ja dzis sie zwazylam i 1kg na plus:-pmusze cos pomyslec o kolacji bo nie chce chleba jesc ale co innego:sorry2:
ja ja najbardziej wieczorami glodna jestem
jadzka fajnie ze projekt odebrany...ja tam wole jak dawid pojdzie do przedszkola bo raz ze ja odsapne od niego on sie wyszaleje w przedszkolu i calkiem inne dziecko jest tak naprawde....
co do miesa to tez nie mam ochoty jesc wczoraj jeszcze byly schabowe nie dalam rady pol tylko zjadlam..zdecydowanie wole same ziemniaki z surowka...wogule nie mam ochoty na mieso w zadnej postaci........
owca pewnie ze dam znac zobaczymy co wyjdzie z tego ale ja bym sie bardzo cieszyla mialabym zajecie bo ilez mozna siedziec w domku...
 
Witam
Sniadanko sobie jem, sąsiadka kupiła mi świeże bułeczki:-p Mały mi spał dzisiaj do 7.50 od 20 wczoraj wieczora:szok: szok normalnie aż byłam sprawdzić rano czy oddycha:-D on zawsze max do 7 śpi:tak: Dziś o 15 kontrola i odbieram wyniki dzieciaków. Oby Zuzia mogła już pójść do p-la, tęskni już. Na obiado robię Pudliszkową i zapiekankę makaronową po bolońsku z pomysłu Kamis. tyle;)
owca nie dawno pytałaś czy Pawełek chodzi sam, otóż tak lata od 27 listopada sam śmiga po całym domu pięknie:) Dobrze że poszło na egzaminie. Na pewno dobre wyniki będą;)
katgen witaj, fajnie że się odezwałaś i wszystko u was w porządku. Nasze też chorują teraz taka pogoda więc nie dziw się że Izka łapie również, wszędzie mnóstwo zarazków i bakterii:/
Życzę miłego dnia;)
 
ja tez nie
i tez mi sie nic nie chce a ide do miasta szukac kreacji na impreze i wdomu mi sie siedziec tez niechce....najpierw trzeba sie zrobic:-D
 
reklama
w chalupie wietrze i normalnie przeciag od tego wiatru:dry: a poza tym czy komu sie cos chce:-D:-D? ja tez mam lenia ale to z rana pozniej juz bede na wysokich obrotach:-D:-D
 
Do góry