reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hejoo :-)

Ale ze mnie łosioł... zapomniałam, że dziś święto. A jeszcze wczoraj nawet o tym pisałyście. Dobrze, że Żabka otwarta, to chociaż podpaski kupiłam, bo to było takie najbardziej awaryjne. Brak chleba nadrobię naleśnikami na kolację i jakoś do jutra dożyjemy... chyba :-p

Mały ma dziś dzień pieszczocha, cały dzień na mnie wisi. Dobrze, że mam chustę, bo by mi ręce urwał :-D Teraz zwinął mi się w kulkę na kolanach i sobie pomrukuje, mój kotecek malusi :-D
 
ja tak na szybko...

tak blond dziekuje ;*** moj je wozi teraz w aucie i pewnie bedzie je wozil pare dni jeszcze... ale pol kartonu przytargal dzis przed pracą. MA tak po pół mi nosić bo mói ze nie jest w stanie od razu przytargac na 3 pietro tego ciężaru... ale z tego co juz mam w domu jestem MEGA ZADOWOLONA!!! Naprawde :tak:
PRzekaż mamie, że jestem mega zadowolona i ze coś jej za to uszyje :tak:
 
Witam sie
wrocilismy jakas godzinke temu
fajnie bylo,dzieciaki wymeczone padly w aucie
ale juz sie rozbudzily haha
zaraz cos powrzucam do galeryjki...

Tymczasem :happy2::happy2:
 
Larvunia no w sumie racja bo to ciezkie strasznie a te kartony takie niezbyt mocne to jeszcze by sie po drodze rozwalilo:/ ciesze sie ze sie przydadza.

Yola ja to co roku zapominam o istnieniu tego swieta i co roku sie dziwie ze sklepy pozamykane hehe i w sumie to nie wiem o co chodzi w tym swiecie ale niech sobie bedzie. ja mam nine kolo siebie i ona tez otwarta w kazde swieta wiec luz:)
 
Dzień dobry cześć i czołem :-D

Nie odzywam się bo pogod taka, że aż żal przed kompem siedzieć. Jak ponadrabiam co się dzieję to coś naskrobie :-D
 
Hejka

Ja o święcie pamiętałam, bo wczoraj zapasy ryżu robiłam na dziś na wrazie czego, i oleju...

BLOND ja wiem że takie zloty to mogą się po porodzie uprzykżyc, ale jakby co to do mnie też możesz dzwonic śmiało... Jak będe miała wolne to podskocze, nie ma problemu...

Ja ostatnio nie miałam czasu, co zaczęłam czytac to nie mogłam skończyc, troche rodziny się pozjeżdrzało do babc, cioc i ode mnie i od M i tak na kawke wpadają...

Dziś mam też nieciekawy dzień, ale nie mam ochoty o tym pisac

MARISAMM gratuluje, i życzę szybkiego powrotu do domku z maleństwem

Trzymajcie się
 
reklama
Do góry