reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Larvinia a cos nie tak z future? to przez te ataki ?...czy cos innego?

Hej kasienka :-):-)

my jeszcze poszlismy sie przejsc na dzialke i niedawno wrocilismy ale tak fajnie na dworze jest ze az sie chcialo isc :tak:
 
reklama
jutro o 4.00 rano miala jechac a dzis nie wiem co sie dzieje, tylko esa napisala..... spytalam co sie dzieje to juz nie odp....
nic wiecej nie wiem.
 
dzien dobry
kolejny tydzien przed nami;-)
az dziwne moj wstal do pracy a a nawet nie drgnelam:-Dwstalam przed 7 bo kosza trawe gnoje jedne i mnie wybudzili:wściekła/y::wściekła/y:mlody sie obudzil przed 6 przyszedl do mnie i dalej spi..
kochany taki ja spie a on mnie caluje w czolko:-D
wczoraj bylismy nad jeziorkiem 2godz byczylam sie jak milo bylo:tak:
dawid sie zdziwil bo sie zapomnial i wlozyl glowe do wody bo chcial chwycic kamien hehe ale sie zdziwil:-Di caly mokry byl:tak:
larvunia masz jakies info od future?:confused:
a juz pije kawke i pewnie po 10 na dwor mykniemy....
dziewczyny ja akurat pracuje w spozywce wiec ja bardzo sie ciesze jak jest wolne i sklepy zamkniete:tak:
mam do sprzedania sandaly ortopedyczne nowki rozmiar 27 macie moze kogos chetnego?
 
sms od Future godz 4:00
"Wróciłam ze szpit. Miałam atak duszności. sterydy w zyłe i kroplówka. Zaraz wyjeżdzam do kliniki. Módl się za mnie i dzidzie. Ucałuj dziewczyny"
 
reklama
Hej Dziewuszki.
Future wracaj do zdrowia szybko.. oby pobyt w klinice pomógł. Trzymam kciuki mocno:tak:
marzenka koszenie trawy ...skąd ja to znam:-D Ja mieszkam na parterze i pod swoim oknem mam taki malutki ogródek i też doświadczam tej błogiej muzy wydobywającej się z kosiary o najmniej odpowiednich porach:crazy: Przynajmniej później pachnie fajnie.. ;-) Ale Twój Synek jest słodki, taki pieszczoszek :tak:Fajnie, że wypad nad jeziorko udany.

U mnie nocka znów beznadziejna.. rano młody zjadł śniadanie i zwymiotował przy ostatniej łyżeczce wrrrr..
Wcześniej cieszyłam się, że pije mleko z butelki chociaż jak śpi, a teraz już nawet wtedy nie chce :-(Więc w nocy go nie karmię, bo choćby nie jadł 14 godzin to i tak płacze jak mu daję butle.. (sprawdziłam:dry:) ..jęczy mi całą noc, wierci się, popłakuje..
Już nie wiem co robić
 
Do góry