reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

jezzzzzzzzzzzzzu jak mi zimno kurde, musialam isc skarpety zalozyc :eek:
Mam dzis wene na sprzatanie a mi mloda nie daje, ae conieco juz porobilam a co mloda si enajeczy przy tym to moje.. kurde. Ale co tam krzywda sie jej nie dzieje, niech sie w koncu oduczy ciaglego wiszenia na mnie ;-)


Madziarena ja zle wspominam wakacje w mielnie i predko tam nie wroce :-( Samochod w dupe nam walnol i z mlodym na 3 doby trafilismy do szpitala bo przytomnosc stracil .... eehhh... Mial ok 0,5 roku.
Blond to ile tego jest ze im az tak przeszkada hehehehee, ja sie ciesze ze bede miala z czego szyc ;-)
 
reklama
Larvunia i tak długo wytrzymałaś. MOja jak jęczy to niech jęczy sama, ja wychodze. chyba, ze słyszę, ze się coś dzieje, to lecę, ale jak tylko jęczydło to ignoruję. Już bym dawno dostała na głowę.

byłam już w przedszkolu i jadę zaraz do lekarza. teraz się do pulmonologa wcisnę, a na 15 gines.

megi dzięki.
blond - i jedno i drugie, ale z samą ciążą można życ :-D trochę mi uciska już i mniejsza wydolność, ale mam tyle flegmy w płucach, ze nawet mowic czasem nie mogę, ciągle świszczy mi w środku, a od kaszlania bolą mnie całe plecy, i żebra. w nocy mnie boli jak leżę, w dzień mnie boli jak chodze...poracha... dlatego jadę. chyba mi da antybiotyk...
 
Larvunia tego kiedys bylo bardzo duzo bo pare kartonow pod sam sufit. mama miala manie i co tytdzien przywozila ogromny worek ich z Łowynia, bo wszystko fajne, troch szyla z tego poduszek, troche mebli czy krzesel zostalo odnowionych czy obitych, nawet jakies spodnice byly szyte i marynarki. ale ile tego zostalo teraz to juz nie wiem. tym bardziej w jakim stanie to jest. przywioza to sie okaze:)
 
madziarena ale ja tez mialam cykora ale do lidl mam fajna trase przez laki a tam auta nie jezdza wiec czego mam sie bac;-)a jak trzeba bylo przejsc przez ulice tuz kolo samego lidla to prowadzilismy rowerki..
maly juz na tyle duzy ze juz rozumie a przed wyjsciem duzo mu tlumaczylam wiec bardzo kochany byl..
a mnie sie dzis nie chcialo sprzatac za godz do pracy ide ale mi sie nie chce...polozylam sie na chwile zmlodym i jakas do dupy jestem...
 
Hey Dziewczyny, chyba czas się odezwać... Bo już wstyd:sorry:
U nas bez zmian. Walczę dalej by znaleźć pracę, jest jakieś światełko w tunelu i mała nadzieja, ale co z tego wyniknie to zobaczymy.
Poza tym? Młoda rośnie jak na drożdżach, mądruje się i w ogóle kawał Baby już z niej, aż nie wiadomo kiedy tak rośnie.
Hmm..aż nie wiem co więcej odpisać. Nie jestem na bieżąco co u Was zupełnie.

Witam nowe koleżanki.

no to... uciekam
 
yola to ciesz sie ze maly przesypia nocke, bo pozniej moze byc inaczej
katge helo witaj:-D moze akurat dostaniesz prace:tak:
widze ze juz plany wakacyjne, ja to naraze nic nie planuje zreszta u nas nigdy nie wychodzi takie dalsze planowanie, my to zawsze z biegu i tak najlepiej wychodzi u nas
 
ja juz po kawusi i ciescie, fajnie bylo i dobrze jest miec kolezanke na miejscu :tak:
obiadek zjedzony teraz sjesta :-D

Katgen o kurde jestes, odzywaj sie czesciej :tak:
 
Witam się i Ja.

Masakra, ale naskrobałyście nie dam rady nadrobić - sorki. :zawstydzona/y:

Wczoraj cały dzień spędziłam w Gorzowie w Obi i w Castoramie, kupiłam płytki do łazienki i na korytarz, kibelek, zlew do kuchni i takie inne duperelki :tak:
Jutro jadę do Świebodzina do Mrówki jeszcze oblukać co i jak a jak nic tam nie kupię to po południu pojadę do Gorzowa po kabinę prysznicową cały komplet i drzwi wejściowe .. Masakra latania załatwiania ale trzeba, już się nie mogę doczekać efektów końcowych ale do tego jeszcze daleko ...

hello
ja dopiero teraz mam czas ..
po pracy pojechalismy na zakupy bo moj w poniedzialek znow wyjezdza na dwa tygdonie i trzeba bylo narobic zapasy....
kochane z noga ok..caly wieczor smarowalam stope ketonalem i rano juz bylo lepiej..teraz juz ok .w pracy daalam rade ale stalam na kasie zeby jak najmniej ta noga ruszac ...nie kuleje w kazdym badz razie:-D
aneteczka ja tez bardzo jestem zadowolona z lozka dawida..lubie tam spac u niego..a jakie kupiliscie pochwal sie;-)
ja dzis tez zrobilam ciasteczka i babke jogurtowa i juz mi sie nic nie chce...odpoczywam..musze nabrac sil na jutro...bo znow do pracy ale dobrze bo zalatwilam sobie poki moj jest by miec wiecej wolnego w tym czasie jak go nie bedzie..
kroma jak tam z
mieszkaniem?
kasia f a jak u was?
mycha fajnie spelniaja sie wasze marzenia;-)jak sie juz urzadzicie to przyjade was odwiedzic;-)
megi ladnie ci maly spi;-)
milego wieczoru

Marzenka jak już będzie wszystko ogarnięte i urządzone to jak najbardziej Cię zapraszam i nie tylko Ciebie ... :tak: wszystkie chętne zapraszam na kawkę albo na jakiegoś grilla ;-) :tak:
Przepraszam że tak tylko o sobie, postaram się teraz być na bieżąco mniej więcej. :tak:

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BARDZO CIEPŁO!:tak:


P.S. Dziewczyny jeszcze takie pytanie, co można chłopcu kupić na Komunię?? Bo nie wiem i mam problem .. :no::sorry:
 
Ostatnia edycja:
I dopiero do domu wróciliśmy. Mój tato jest zachwycony byciem dziadkiem :-) Dosłownie nie chciał nas wypuścić, a jutro tak czy siak nas odwiedzą, heheh :-)
Ściągnięcie szwów faktycznie żaden ból, strachu się najadłam tylko :-D I mogę wreszcie nosić bieliznę i nic mi nie haczy, juppi :-D A miałam ten niebieski sznurek i kawałek czarnym zszyte, czarny jedynie bardziej problematyczny dla gina, bo bliziutko skóry i trudniej przeciąć hihi :-D

Kroma - jej, współczuję, znam ten ból. Kiedyś zasnęłam z soczewkami na oczach i miałam później zapalenie wszystkiego co możliwe w oczach. Spuchnięte miałam tak, że nic nie widziałam przez dwa dni, masakra.

Blond - podoba mi się wizja wózka sportowego :-D Wyczynowo z noworodkiem jednym a drugim starszym :-D

Future - mi często na początku wychodziły prawie czarne włosy, ale bardzo szybko, po kilku myciach dosłownie robiły się odpowiednio czerwone.
 
reklama
no hej.
generalnie załamka. Pulmonolog załamuje ręce, każe szukać jakiegoś profesora. najchętniej poleca Kraków. i sanatorium, lub szpital z diagnostyką. no normalnie załamka. rycze od rana. nikt nie wie skad te duszności, w necie nic nie znalazłam. nic nie wiem. rycze.


do tego szyjka robi się miekka. zaje biście.

muszę odpoczywać. czyli to moje ostatnie 2 tygodnie w przedszkolu. mam sobie darowac czerwiec. mam wypoczywać z nogami w górze.

załamka.
 
Do góry