reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

witam
a ja sie nie wyspalam:confused2:
niedziele bedzie leniwa ale w koncu bedzie mozna odetchnac zero szkoly przez 2 tyg:-D
owca to mlody ladnie pospal, moje juz o 7 nie spaly a poszly pozno
 
reklama
witam
a ja sie nie wyspalam:confused2:
niedziele bedzie leniwa ale w koncu bedzie mozna odetchnac zero szkoly przez 2 tyg:-D
owca to mlody ladnie pospal, moje juz o 7 nie spaly a poszly pozno

a to ferie macie hehe jak bedziecie je spedzac jakis wyjazd do rodzinki czy w domu??
u nas ferie dopiero na koniec marca :tak:

u mnie mlody zasnal po 21 to troche pospal a hancia juz o 8 lezala i grala na gierce w lozku :angry:
 
A u mnie? Nic się nie dzieje to i się nie odzywam. A marudzić za wiele nie chcę, bo po co??

A co do psa, no ja bym bardzo chciała już upatrzyłam sobie nawet szczeniaczka jamniczka w schronisku, ale stary nie chce się zgodzić kurde...


 
jeszcze konkretnych planow nie mamy, tzn. pojedziemy na pewno do mojej siostry, ale kiedy i na ile nie wiem
ja nigdy nic nie planuje bo nie wychodzi u nas max 1-2 dni przed to se mozna zaplanowac a i tak nie zawsze sie uda:confused2:
mam mozliwosc jechac nad morze ale nie w taka pogode bleee, pojedziemy latem:-)
katgen a jamniki sa ponoc wredne, ciotka miala cala drzwi je pogryzl i cos na podlodze
 
helol. hesiek wstał o 8, ale jeszcze ją przetrzymalam do 9. i wstalysmy razem. pieknie się bawila w kojcu, ale juz o 9 zaczela marudzic...
menżu mi truje gitare, zeby cos zrobic, ale ja mam lenia........nic nie bede dzis robic.
 
Witam! My wcozraj od rana byliśy w Św w Tesco z mała w bawialni ... bidulka dostała wirusa - wymioty i biegunka ... do wieczora malo jadla ale przeszlo .. a ja ... juz po zabawie - super sie wytanczylam ... nic pozatym ... nie piłam ... juz na samym poczatku wzial mnie taki bol brzucha, ze myslalam ze wejde po stół i zwymiotuje ... potem troche przeszło ale o 4 rano błagałam mame zeby zawiozla mnie do odmu ... dzis od rana z lozka nie moge wyjsc ... mezus zaserwowal mi smecte, nospe i herbate mietowa - moze przejdzie ... ale jesc dzisiaj nie dam rady ;((
 
my tez po obiedzie, zakupach, wzielam auto i sobie pojezdzilam, lubie jak taki maly ruch jest :-)
madziarene fajnie ze sie wybawilas:-)
 
reklama
ah ciacho ... to była zabawa z musu - w pewnej chwili myślałam, że wejdę pod stół i nie wyjdę ... tak mnie brzuch bolał i brało na wymioty ... zreszta do tej pory czuje sie fatalnie ... caly dzien leze ... mam dosc ;( jak tak dalej bedzie to jutro biore urlop bo nie wyrobie w pracy ...
wstawilam 2 fotki z zabawy ;)
 
Do góry