reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ciacho ale kusisz:) zjadłabym se....:p
mycha dużo zdrówka dla Wojtka, żeby to tylko na katarku stanęło...miałaś przyjść na sałatkę i co? :confused::-)
Zuzia zasnęła mam nadzieję że długo nie pośpi bo zaś wieczorem spać nie pójdzie...Pawełek marudny teraz, piszczy na bank to zęby bo cała buzia mokra tak się pluje...Ja dziś sama, m na służbie, byle do wieczora co dzieciaki spać pójdą i wieczór w spokoju mam nadzieję...
 
reklama
ciacho to ja poprosze o przepis:tak:smakowicie wygladaja....
megi i jak dlugo ci zuzia pospala..
moj juz tez marudny widze ze spiacy.....zaraz sie umyjemy i poczytamy bajki i tak wieczor bedzie dla nas:-)
milej nocy kochane
 
a pospała jakoś z 1,5 godzinki, wstała coś przed 18....na szczęście bajki na mini mini lecą do 21 to myślę po nich pójdzie spać bo o tej porze gaszę jej tv i światło:tak:
 
Witajcie wieczorowo...
mały śpi już, Zuzka ogląda bajki w łóżku, zaraz koniec zresztą i znów nagnać będzie trzeba do umycia zębów, katorga...nie cierpi tego mówi że od mycia zęby ją bolą:sorry2: coś mówić musi żebym jej tylko odpuściła....nie nie nie ze mną te numery:blink:

DOBRANOC ptaszki;-)
 
Ostatnia edycja:
megi duzo twoja bajek ogląda?
powiem wam, ze moja wcale miala nie ogladac, i nawet nie oglada, czasem teletubisie albo cos na babytv, ale jak widzi reklamy to się trzęsie. odwraca głowę, i choćby nie wiem co, ona oglada reklamy jak zaczarowana.
 
dzien dobry
juz spac nie moge to wstala juz na kawke bo lezec bezczynnie tez nie lubie.....
future moj tez ostatnio uwielbia reklamy...czasem musze wylanczac tv zeby zjadl normalnie sniadanie czy kolacje....
bajki tez lubi na mini ostatnio strazak sam uwiebia....jednak tez ograniczamy...
no nic zmykam bo pewnie jeszcze spicie....
 
marzenka widzę że spać nie możesz:) niedziela w końcu, powinnaś byczyć się w łożu u boku mężulka...
Ja wstałam bo młoda przyszła do mnie, mały też oczy jak pięć złotych i gada...no cóż słonko mnie wita w pokoju to jak tu spać...zaraz mężuś przyjdzie ze służby to się kawkę spije.....miłego dnia!!
 
megi kochana my juz po 6 sie obudzilismy :-)wiec juz wybyczone:tak:
pozniej przed obiadkiem idziemy na sanki i pewnie sie wybyczymy:tak: po obiadku....
i mam w planach zrobic ciastka francuskie z jablkiem:tak:ciekawe czy mi sie beda rozklejac
megi dobrze ze twoj ciagnie te sluzby zawsze to jakas dodatkowa kaska wpadnie:tak:
 
reklama
Witam w niedziele !!
kawe spijam sniadanie zjedzone spacer z psem zaliczony :-):-)
w miare cieplo u nas -4 tylko :tak:

Katgen u mnie plany takie ze na 11 tradycyjnie do kosciola,potem obiad i na 16 jestesmy umowieni do znajomych i niedziela zleci :tak:
A co u was ? bo ostatnio malo sie odzywasz...:nerd: czy ty chcesz kupic psa ? bo cos na fb widzialam hmm :rolleyes:

Marzenka ale wczesna pobudka u was ,dzis szymon mi spal do 9 az w szoku bylam :tak:

Milej niedzieli wszystkim :-)
 
Do góry