reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

co tu tak pusto co robicie ??
ja bylam w kauflandzie i robi sie obiad bedzie spagetti przynajmniej wiem ze mloda zje bez wybrzydzania :tak:
 
reklama
Cześć.
Pewnie więcej Was na tajniaku, albo po weekendzie odpoczywają.
U Nas niestety pochorowaliśmy się wszyscy :-(
Najpierw Mąż, potem Wojtek, teraz Mnie gardło boli i Jasiek ma nosek zatkany,
mam nadzieję że nic więcej się nie będzie działo ..
Masakra głowa Mnie też boli, najchętniej wlazła bym pod kołdrę i spała, wygrzała się
a tak to będę się leczyć i leczyć ... :baffled:

Na obiad u Nas chyba makaron z jakimś sosem pomidorowym czy coś ..
 
o to dzisiaj bedzie dzien kebaba, ktora jeszcze sie przylaczy?:-D
jak fajnie na dworze na plusie w koncu jest oje oje:-D
 
Dziendoberek, ale tu dzis przymrozilo. Na rondzie pod oknem caly rok chodza zraszacze do trawy nocami, rano bylo urocze lodowisko na ulicy. Sadzac po sladach opon, portugalczykow nieco to lodowisko zaskoczylo.

Oj zjadlabym kebaba, smaka mi narobilyscie, a tu takiego jak u nas to nie idzie dostac :( No nic, zrobie spagetti z tunczykiem, odkopalam wczoraj w szafce kilka puszek z konczaca sie data waznosci, trzeba to zjesc.

A teraz ide dalej walczyc z lista zakupow do zrobienia przed urodzeniem malego, jak ja zrobie to bede kombinowac co lepiej kupic tu, a z czym poczekac do Polski... juz mi glowa paruje od tego, ja pierwszy raz mama bede i mam krecka, co jest niezbedne, a co tylko wygodne :szok:
 
U Nas już sosik gotowy - pomidorowy.
Potem makaron ugotuje i obiad gotowy ..
Zawsze to coś innego i lżejszego ... Smacznych kebabów! ;-)
 
yolanta najlepiej porownaj ceny gdzie jest taniej czy u was czy w polsce, to rzeczywiscie ludzie musieli byc rano bardzo zdziwieni:-D
mycha to tez bedziesz miec dobry obiadek a i zdrowka zycze
 
reklama
Do góry