reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Cześć Wam a raczej dobry wieczór.

witam popoludniowo
my bylismy wmiescie kupic kapcie dla malego....kupilam befado bo inne tansze ja dla mnie szajs.....a cena podobna
zrobilam zdjecia i na zakupach bylismy...zakupy na tydzien zrobione i mam swiety spokoj..przejde sie w pon tylko po wedlinki i gites bedzie:tak:
owca co ty miski myjesz itd co cie tak wzielo?ja czesto myje kafelki wkuchni tak 2 razy w miesiacu wychodzi....
mycha jak jezdzisz dalej?ja jestem przed okresem i nawet nie mam sil na orbitreka ale brzuszki staram sie codzienne...
jakie to ciasto ten metrowiec?aha no i daj przepis na ta karpatke wlasnej roboty
ciacho jak to panna lacotta czy jakos tak:-D

Marzenka ćwiczę a metrowiec co jasno ciemne ciasto przekładane masą, piecze się 2 placki
jeden biały drugi czarny w takich wąskich blaszkach i później na przemian się przekłada.
Ciemne ciasto krem, jasne krem ciemne krem itd ...
Niby nic takiego wymyślnego, ale pyszne jest ...

ciacho ale kusisz:) zjadłabym se....:p
mycha dużo zdrówka dla Wojtka, żeby to tylko na katarku stanęło...miałaś przyjść na sałatkę i co? :confused::-)
Zuzia zasnęła mam nadzieję że długo nie pośpi bo zaś wieczorem spać nie pójdzie...Pawełek marudny teraz, piszczy na bank to zęby bo cała buzia mokra tak się pluje...Ja dziś sama, m na służbie, byle do wieczora co dzieciaki spać pójdą i wieczór w spokoju mam nadzieję...

Megi a no miałam przyjść, ale tak wyszło że nie mogłam ... sorki. Następnym razem :)

U Nas niedziela jak to niedziela, weekend tak samo.
Nigdzie nie byliśmy, przyszli do Nas brat i siostra męża bo byli w M-czu
a ta to siedzieliśmy w domku.
Mąż znowu we wtorek w nocy albo w środę jedzie do Holandii więc zaś
ze 2 dni będziemy sami ... No cóż i tak bywa .. ale przynajmniej jakaś w miarę konkretna kasa
za taki wyjazd wpada ...

Miłego wieczorku.
 
reklama
dzien dobry
wyprawilam meza do pracy a teraz jeszcze cisza spokoj jak milutko:-D
mycha a no pewnie zawsze to wiecej kaski wpadnie:tak:ja za tydzien zostane sama na 2 tygodnie ehh chyba sie zanudze w tym domu........jeszcze do tego zima to jzu wogule sie zaszyje w domku...
 
Dzień dobry :)
A mnie mąż wyprawił do pracy :pP hehe ledwo żyję ... wczoraj przez cały dzień zjadłam 1 paluszka i wieczorem parę płatków na sucho bo z głodu żołądek mnie bolał ... ciekawe czy dzisiaj uda mi się coś przełknąć ...
Wstawiłam focie z kulek i z zabawy :p na razie to wsio :) rozszalałam się ostatnio :pP hehe
 
witam
e no dzisiaj cieplo, mozna tak powiedziec:-D co to jest -5:-D?
marzenka mozna nawet na spacer wyjsc i ja mam dzisiaj taki zamiar polazic z mloda
madziarena wspolczuje, ze dalej kiepsko sie czujesz
 
dzien dobry !!!
kawka sie pije i dumam co zrobic na obiad bo na dzis zero pomyslu mam :baffled: wy co gotujecie dzis?

ciacho powiadasz ze cieplo u nas tez mamy tylko - 2 :tak:..fajnie masz ze corka pospaceruje z toba
bo moje to lenie i nie chca na spacer chodzic ze mna musze ich doslownie na sile wyganiac :angry:
chyba ze powiem ze rower lub hulajnoge wezma to wtedy ida odrazu :tak:
ale teraz to prawie wcale nie wychodza na spacery,w sumie po szkole to zazwyczaj w domu juz siedzimy a szymek wyspaceruje sie z przedszkole to tez potem nie chce :no: ostatnio byli na lodowisku w miescie z pania :tak:
 
owca ale starsza z nami nie chodzi, zreszta mloda wyciagnac to tez problem ale nie ma wyjscia bo albo siedzi sama w domu albo idzie ze mna, :-D:-D
trzeba troche tylek ruszyc bo mozna korzenie w domu zapuscic:-D a na obiad nie mam pomyslu
 
owca ale starsza z nami nie chodzi, zreszta mloda wyciagnac to tez problem ale nie ma wyjscia bo albo siedzi sama w domu albo idzie ze mna, :-D:-D
trzeba troche tylek ruszyc bo mozna korzenie w domu zapuscic:-D a na obiad nie mam pomyslu

No ja lubie spacerowac tez bo ile mozna siedziec na dupie :tak: wiec biore psa i ide jak dzieci nie chca hehe
 
reklama
ja mam obiad z wczoraj ziemniaczki surowka z pekinskiej i udka:tak:
ja sprzatam na bierzaco czy to niedziela czy piatek.....
ale teraz staram sie sprzatac jak moj wpracy bo przy nim jakiegos nerwa mam przy sprzataniu:-Dwole jak sama jestem wtedy mi jakos sprawniej to wszystko idzie
 
Do góry