reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Dzień dobry, :)
Cisza tutaj jakaś od rana ... U mnie dzisiaj koLYNda - o 14:00 muszę się urwać z pracy bo zaczyna i cholercia nie wiem czy ode mnie zacznie czy na mnie skończy :/ ... Musze być gotowa na każdą ewentualność :) Miłego dnia !!!
 
czesc mamuski:-)
nocka znow z goraczka ale nie bylo tak zle....za to nas rozlada..
dzis mam wychodne do kolezanki na kawe ide ale jakos bez sil jestem.....
ja tez myslalam ze bede miec co czytac :baffled:
madziarena hehe na zwiad przyjdzie:-D
milego dnia
 
hallo a co tu tak pusto
mnie dalej katar meczy
Jasiek dzis marudził w nocy bo 4 zeby mu na raz wylaza;/
obciełam go wczoraj a fotki to moze wstawie wieczorem jakies z tel. bo tu nie dam rady;/
 
helloł,
Ale tu cicho od wczoraj.

Ja z Młodą zaraz do lekarza jadę, chyrla strasznie. Oczywiście jak coś w przedszkolu ma być to ta chora no. Dzień babci i dziadka w piątek. zobaczymy co powie doktorka. ;/
 
reklama
zdrowka dla Izulki:*
ciacho- no mowie ci serjami mu wylaza te zeby najpierw byly te 1 dolne potem dluuugo nic a teraz 4 na raz wylaza i marudzi bidulek ale Amelka tez tak miala
 
Do góry