reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

wczoraj zaczynala po 12 i tez konczyla kolo 16 wiec sredni mi pasuja takie godziny ale coz
odziwo starsza mi cisnienia ostatnio nie podnosi tylko mloda
narazie madzia
 
reklama
halo;]
kroma- prawko w toku niedlugo (moze w czwartek) skoncze juz wyklady a jazdy jeszcze zadniej nie bylo bo gosciu na urlopie ale moze w koncu od przyszlego tygodnia zaczne.
A Jasiek zaczal lazic na 4 w sumie wczoraj bo tak to sie tylko czolgal a wczoraj juz zasuwal i jak sie zmeczy to sobie z 4 siada na dupke;] i tak kombinuje ze tez caly poobijany, przedszwczoraj tak wysoko podniosl dupke i zgial rece ze zrobil mi fikolka:szok:
A młoda dzis przyszła do nas w nocy do lózka dotykam ja a ona cala rozpalona 38,5;/ dalismy nurofen rano juz bylo 36,5 wiec poszla do przedszkola mam nadzieje ze nic jej nie bierze...
A i wczoraj ja wszystkie panie pochwailily ze wogole nie plakala i pieknie wszystko jadla ciekawe jak bedzie dalej bo rano znow mowila ze nie chce do przedszkola bo jej sie nie podoba. Ale mysle ze i tak juz duzy krok zrobilismy bo nawet sama przedwczoraj wyjela zabawki i mowila ze bawimy sie w przedszkole;]
Ona była Pani Magda a ja Pani Krysia a Jasiu był w przedszkolu;]
 
ania oby mlodej nic nie bylo, wrazie czego powinny zadzwonic ze dziecko zle sie czuje itp.
mlody maly rozrabiaka, a to dopiero poczatek:sorry2:
wlasnie ostatnio zauwazylam ze gosciu ma urlop i to dosyc taki dlugi, 2 miesiace jazd i egzamin zleci szybko
 
witaj agus
ania dokladnie na egazmin to chyba nikt nie czeka z utesknieniem, powiem ci ze juz drugi raz bym nie chciala przechodzic przez to
duzego stresa mialam i krotko czekalam na egzamin a jazdy czesto mialam wieczorami albo poznym popoludniem, a egzamin mialam o 13 wiec rozny ruch ale wazne ze sie zdalo
 
Czesc
Młody w przedszkolu bo mniej kaszle kataru prawie nie ma., ma pozwolenie odlekarza i sam juz chciał wiec go dalam.
Czytam o tych waszych starszakach to az sie boje jak to u mnie bedzie z tymi godzinami jak do pracy pojde.
Źle mi bez mojego rutera a buuu.. zanim tu cos napisze to mija wiecznosc. Jak PR ty to robisz;)
Jak tam nasza megi sobie radzi?
Ciacho, madzia hello :-)
 
larvunia to fajnie ze mlodemu lepiej, a ciezko jest jak dzieciaki na zmiany chodza trzeba miec kogos do pomocy
a ruter ci se sfajczyl czy co?
 
reklama
ja pikole wody nie ma, pytanie czy znowu cos trzaslo czy ktos zakrecil bo cos robi?:eek:
trafi mnie chcialam pranie nastawic
ania a wiesz ze oni chca juz wode uzupelniac w grzenikach, czyli przygotowuja sie do sezonu grzewczego drugi rok tak wczesniej a mnie pozniej trafia bo na dole nigdy nie odkrecaja i pozniej jak mroz przycisnie to dopiero to robia i cale powietrze zapitala do mnie
i musze wzywac do odpowietrzenia
 
Do góry