reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam popoludniowo i obiadowo !!

zrobilam obiad i sama go jem hehe bo nikogo nie ma
na dworze wiatrzysko brr..

Pr to ja tez bede trzymac kciuki :-) ales ty tajemnicza dziolcha haha :tak:

Witam nowa mame Agus :-) ja tez jestem z Mcza ale nie mieszkam tam od 1,5 roku :tak: napisz cos wiecej o sobie :tak:

Mycha oby ten bol szybko minal...trzymaj sie ucaluj maluchy :-)

kurka szukalam prezentu dzis dla kolezanki hani bo w piatek idzie na urodziny i nie kupilam nic :no: nie wiem co ...ona lubi konie..myslalam nad pamietnikiem byl na klodke taki z koniami hmm...albo jakas ksiazka jeszcze jutro bede polowac ;-)

Dobra jem bo wystygnie :-)
 
reklama
Zdrowka dla amelki!
PR pytałam jak ty dajesz dajesz rade pisać na tel bo wiem ze chyba tak do nas pisałas.

A ja byłam dziś na kawie u helusi :-) jaka ona juz kumata, jaka śliczna i bystra i jak pięknie siedzi juz, wow ;)
Moja ma za to dzień kiepski. Uzala się ciągle i chichra na zmianę . Ale chyba to przez kupe cos ja meczy bo co chwilę kupki robi.

Miłego popołudnia.
 
ania to jak cos to mozecie jechac wieczorem na SOR albo ambulatorium
ja bym jej jutro do przedszkola nie puscila, zdrowka zycze
larvunia widze ze zycie towarzyskie kwitnie:-)
 
witam, wymęczyłam moje dzieci na spacerze do centrum i do babci i z powrotem,

Pr- zdrowia dla Amelki może jej przejdzie. A dla ciebie kciukasy.
Lavrunia- twoja też zaraz zacznie siedzieć i będzie bardziej kumata :)
ciasteczko- jak macie już wodę?


Pr- widzę Amelkę na dole, po uśmiechu od razu jest rozpoznawalna
 
ciasteczko- no i dobrze, bo bez wody to ciężko, jeden dzień jakoś się przeżyje, ale na dłuższą metę to by było ciężko.
A Olka już wybyła, dziadek ją na działkę zabrał, pewnie mu padła w aucie, a Arek próbuje zasnąć, ale chyba ząb idzie bo mruczy i gryzie pieluchę.
 
to troche luzu bedziesz miec:tak::-)
a ja musze mojego zabrac na zakupy jakies podkoszulki musi sobie pokupowac bo jak co do czego to ta nie tak ta nie pasuje ta ciasna:-D:-D:-D
 
Męża będziesz ubierać, mój na szczęście sam sobie kupuje. A Arek padł. Pewnie zaraz Olka wróci, bo coś pogoda się psuje.
 
reklama
Do góry