reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej popoludniowo z kawka !!
dopiero wrocilam z marketu zakupy musialam jakies zrobic:tak:
teraz kawka i za chwile beda odkurzac...:tak:

u nas w przedsz pani wymyslila na poniedzialek wspolny obiad dzieci + rodzice
na 13 i kazdy ma cos przyniesc do jedzenia.
Ktos robi pizze,ktos nuggetsy hehe a ja dostalam za zadanie zrobic salatke polska jarzynowa :tak: bo im posmakowala jak robilam na boze narodzenie :tak:
i teraz znowu ja chca hehe to dobrze w sumie nie musze nic wymyslac specjalnego...:happy2:

Larvunia to milego wypoczynku u tesciow haha :-)

Future witaj jednak przydal sie brak pradu hehe tyle rzeczy porobilas :-)

Kroma to jeszcze troszke i Arek bedzie biegal to sie zacznie dopiero ;-)

Katgen powodzenia !! nie poddawaj sie:happy2:

Pozdrawiam was cioteczki :-)
 
reklama
madzia- ja jestem tak wypompowana, że jak jest wieczór to nawet do M się nie mam siły odezwać. A co do sałatki to ja też lubię jarzynową i jem ją rzadko ostatnio na święta jadłam.
 
madzia- ja jestem tak wypompowana, że jak jest wieczór to nawet do M się nie mam siły odezwać. A co do sałatki to ja też lubię jarzynową i jem ją rzadko ostatnio na święta jadłam.

a co ty kochana ostatnio taka bez sil??

jak bylo na walce? jak wrazenia na zywo?
pytalam ostatnio ale chyba nie doczytalas ;-)

a ja im zrobie salatke troche jarzynowej i troche tej z selera :tak:
 
o wlasnie tez musze zrobic jarzynowa salatke dawno nie robilam...
czesc dziewuszki:-D
katgen trzymam kciuki:-)
kroma co sie dzieje ze taka przemeczona jestes?
 
laski moje dzieci takie żywe, że hoho, Arek kursuje po meblach, włazi gdzie się da, a z Kuchni to go z 10 razy wyganiałam, aż zajarzył w końcu, a Olka to normalnie w koncie z 15 razy siedzi i w sumie mogę się pocieszyć, że kont zaczął działać, ale i tak Arka męczy, nie mam jak go samego zostawić, muszę ciągle go pilnować i momentami mam dosyć siedzenia ciągle z dzieciakami, wszyscy zaczynają pracować, nadgodziny i nie ma kto mi pomóc, jedynie co to moja mama co drugi dzień ma wolne, ale ostatnio się przepracowała i ma coś z kręgosłupem i jeszcze moja siostra ma problemy neurologiczne, więc jej nie męczę. M ciągle pracuje, bo chcemy ten kredyt, a ja szukam pracy i w sumie nadrabiam wieczorem pisanie. Ogólnie zmęczenie materiału. W nocy nie dosypiam bo gryzli ma słabe nocki i się budzi z krzykiem, ogólnie cyrk, jakbym miała jeszcze 3cie to bym mogła startować do Niani, albo zostań łabędziem, albo jedno i drugie :-).

A co do walki to było super, w sumie nie miałam jak odespać jej, bo wróciłam o 5 rano i o 11 dzieciaki odebrałam, ale nie żałuję, całkiem inaczej na żywo się ogląda niż w tv, no i miałam takie miejsca, że widziałam ich na wprost, nic mi nie zasłaniało, tylko wracałam tramwajem z godzinę, bo zostawiliśmy samochód u znajomych pod blokiem, a jeszcze zwiedziłam Wrocław, wstawię fotki, ale później bo dzieciaki nie chcą spać, Olka ARka obudziła,


no i obudziła ale musiałam ją wrócić bo się bawiła, teraz spokój i są fotki w galerii.
 
Ostatnia edycja:
Hej pisze z tel. Nie moge sie polapac kurde.male te literki, a jak powieksze to widze dwa wyrazy, wogóle nie przejrzyste to wszystko. Ruter mam walniety, moj wraca chyba w piątek, więc jeszcze sie pomecze troszkę. Sama z dziecmi buuu... młody nadal kaszle wiec do przedszkola nie chodzi. POZDRAWIAM WAS.
 
Bry...!!
zimno dzisiaj u nas...wiatr wieje..ale pranko juz mam powieszone hehe :tak:
zaraz wychodzimy oj nie chce mi sie dzis jechac...
jutro zrobie sobie wolne...:-)

hej ciacho jak tam uczennice juz poszly? na ktora maja lekcje ?

Kroma nie zazdroszcze :no:..ale masz wesolo bynajmniej ;-)

dobra zmykam do zas papa :-)
 
madzia mlodsza jeszcze w domu ma po 10 pierwsza lekcje prawie do 16
ale jutro obie maja na rano
u nas tez chlodno 14stop. powoli lato sie konczy a wczoraj bylo cieplo az milo
 
reklama
madzia mlodsza jeszcze w domu ma po 10 pierwsza lekcje prawie do 16
ale jutro obie maja na rano
u nas tez chlodno 14stop. powoli lato sie konczy a wczoraj bylo cieplo az milo

o to pozno konczy...no ale sa plusy i minusy poznego zaczynania lekcji...

moja wlasnie wyszla i juz mi cisnienie podniosla wrr...co za dziecko i tak codzien rano...

Dobra zmykam juz bo zaraz wychodze z mlodym...pa
 
Do góry