reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Ania PR widziałam super fotki :-) masz może jakieś wieści co tam u naszej Blond?

Anes spóźnione życzonka dla Nati :*

Ciacho oby, bo się mi bidula męczy, mówisz, że zamarza nos..az mi się wychodzic nie chce, ale słonko się wychyla to może nie będzie tak źle ;-)
 
Dzień dobry, ja dziś leniu...uje w domku, nie wytykam nosa na zewnątrz:no: może jutro.
Beti powodzenia u nowej pani alergolog i dziś u neurologa:tak:Ps kiedy obejrzę fotki Zuzki i Wiktorka?:-(
Co tam pisać jeszcze hmmm a nie mam weny:no: wybaczcie!
 
wrrr jakis gupek przed chwila nie dosc ze dzwonkiem do drzwi non top to jeszcze piescia w drzwi walil
obudzil mi mlodego i koniec pisania

Ania dzięki ;-)

Megi len sie ile wlezie ;-)

dp pozniej
 
ja sie zarazdowiem kiedy komunia...
jesli 15 to wtedy musialabym pisac sie na 8 ze spotkaniem a gdyby 8 mojego nie bylo to moze bylby ktos w stanie mnie podwiezc tam do was na gelbokie i pozniej przyjechac po mnie. postaram sie cos wykombinowac.. bylebym tylko dokladnie wiedziala co i jak.

edit

juz wiem... komunia jest 8 maja czyli termin 15maj jak najbardziej odpowiada. o zmotoryzownaie bede sie starac.
Daffi - jeśli ja będę jechać to na pewno przez Międzyrzecz :)
 
Beti trzeba bylo mu w glowe popukac z calej sily, tak jak on w drzwi. a swoją droga, to jak ja bylam mała, to oi rodzice odłączyli dzwonek. też chyba bede musiała tak zrobić. bo jak ktoś puka, to psy nie szczekaja, ale jak ktos zadzwoni, to prawie psy z futryną wylatuja.
u nas na wsi -14. nigdzie nie wychodze.
 
reklama
Do góry