reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
dziękujemy :-)

Larvunia artykuł straszny :baffled:

no to sie zabrały do sprzatania :-) az mi głupio i chyba tez sie wezme :-)

szybkiego sprzatania i do później ;-)
 
No widzę dziewczyny za sprzątanie się wzięły hihi Ja już rano posprzątałam, właśnie wróciłam ze sklepu i zaraz obiadek będę klepać ale najpierw synka położę spać :-) co do prasowania to Ja lubię prasować ;-)
Megi widzę będzie się działo jak mężuś wróci ;-) a Ja ochoty na nic nie mam bo w ciągu dnia te mdłości Mnie wykańczają że na koniec dnia po prostu padam z wycieńczenia :-(
 
ja pierwsze 3 miesiace przespalam ciazy, wiec sie dziwie ze Wy laski wogolemacie na cokolwiek sily ;-)

szukam gincia najlepiej na nfz, ale nie tego co mi ostatnio niuskaa podala (bo u niego sie placi za usg bo ma prywatny sprzet) by dzidzie podejrzec... macie jakies propozycje?
moja gincia wlasnie dzwonila ze 17tego marca dopiero usg, bo remont maja... nie doczekam sie :confused2: no i jeszcze plci nie znam... nie wytrzymam do tego czasu :confused2:
 
Cześć laski
Zimno, wieje i w ogóle do d...
katgen Ty reklamo chodząca Ty, priwa ci napisałam

beti piękny, co tu dużo mówić

daffi jeśli chodzisz do lekarzy w Międzyrzeczu to wyrzuć te wszystkie debridady i zmień lekarza, moja dobra rada:-)

larvunia a Ty kochana nie masz co czyać??? to chętnie coś polecę.
megi mąż na misje wyjeżdża??? oj

U nas względny spokój, a na wszystkie choroby, oskrzela itp polecam mieć w domu nebulizator. Świetna rzecz, my używamy nawet przy zwykłym katarze, inhalkacje z wdoy beż żadnych leków, antybiotyków i innych dupereli
 
ja pierdziu, nawet do mojej przychodni dzwonilam gdzie mam rodzinnego, bo tez gincio jest i pytam o jakies usg to mi babka gada ze tylko dla swoich pacjentek, dla mnie nie ma wizyty chyba ze zaplace w kasie i przyjde z dowodem wplaty :eek::confused2:
zostaje mi chyba tylko sciemniac na IP w szpitalu ze chce usg, ale mi tam chyba nie powiedza plci... z reszta niechce sciemniac i sciagac zlego... masakra. Nawet na usg nie mozna dzidzi podejzec na nfz :confused2:
chyba musze zbierac kase i isc do dr.Maja do hipokratesa... tam bynajmniej zaplace i mam co chce ;/

jezyk hello laska dawno Cie nie bylo ;-)
 
reklama
witam sie popoludniowo:-)
zaliczylam jeszcze fryzjera ,zrobilam sobie grzywke i koncowki scielam a najlepsze jest to ze moj sie nie spodziewa:-D:-D:-D:-D:-D:-D
kupilam koszule stanelo na bialej w prazki,tez jest ladna bo nigdzie nie bylo kremowej czy w brazie,a ta przynajmniej bedzie do wszystkiego pasowac.
katgen co to za nowowsscie:szok::eek:ide zobaczyc :-D
 
Do góry