reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

cora jak laleczka, slicznosci
a mlody jak mohikanin, uroczy, jeszcze raz gratuluje

beti czasem trzeba pokazc swoje zdjecie no ja sie sama sobie zadko podobam na zdjeciach kiedys wrecz mialam awersja do bycia na zdjeciach
 
reklama
oo a mi się pierwsze dopiero teraz wyświetliło, śliczna blondyneczka :-)
coś mi sie net wiesza przez tą wichure za oknem

Ciacho to tak jak ja :D nie cierpie siebie na fotkach, ale robić uwielbiam :D
i nie gadaj bo wyszłaś super :p :-)
 
wieje ale wsumie cieplo jest wiec nie jest zle, jak dla mnie moze byc tylko zeby juz tak nie padalo rzesiscie

beti hehe no skoro ekspert mowi to niech bedzie ze wygladam ok:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dokładnie , oby nie padało, bo musze z młodym na dwór wyjśc, bo mi szaleju w domu dostanie :-D
a i mam kilka rzeczy do załatwienia na mieście, najwyzej go wsadze w auto i bede robić POM po Międzyrzeczu :-D
 
uciekam trzeba posprzatac troche i mloda niedlugo do przedszkola idzie wiec narazie

tak jest jak dziecko lubi na dworze to w domu szleje
 
Hejka. Straszna dzisiaj pogoda :(. Wiaterek tak wali po oknach, ze mnie dzisiaj obudził ;/.

Larvunia idź do lekarza i na pewno wszystko będzie dobrze. Puki co to odpoczywaj.

Wczoraj stwierdziłam, ze jednak mam dziecko - to mój facet. O drugiej rano domaga się zrobienia herbaty, przez pól dnia marudzi i jeszcze przyłapałam go jak się bawi pluszowym Reksiem xd. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze tyłek będę musiała mu podcierać ;/.

hahah ale mnie rozbawilas teraz z tym twoim facetem:)
no widzisz nie trzeba rodzic dzieci mozna sobie urobic faceta na dziecko:) hehehe

Witam, nawet nie mam czasu być na bieżąco w rozmowie, więc wystawiam szybko fotki. A czuję się o niebo lepiej. Już mogę normalnie wstawać. Tylko młody na cycu ciągle wisi.










jakbym wdiziala moja mała po urodzeniu:D
sliczny kudłaczek Z Areczka:)
 
Ostatnia edycja:
Ciacho no właśnie nauczony cały dzień na dworze i teraz bunt mi tu nieletni urządza :-D

ja też spadam, ogarnać chatkę i w drogę ;-)
 
Dzięki Daffi i moja mała wyglądała jak on po urodzeniu tylko włoski miała krótsze, a teraz ma blond.
To moja Ola po urodzeniu:



Twoja gwiazdka Julia widzę, że ma ciągle ciemne włoski. I taka pocieszna jest.
 
chodzilam do dr.Maja (prywatnie z Marcelkiem, ale nie jest w szpitalu on), teraz bylam raz u dr. Chrustowskiej (prywatnie, ale jest w szpitalu u nas)... znasz jakiegos dobrego na fnz?

Hej ja leżałam 2 tygodnie w szpitalu i z tych ginów co tam byli to śmiało mogę polecić Gratkowskiego, on robił mi cc. Ale nie wiem czy przyjmuje na nfz.
 
reklama
Hej ja już w mieście byłam, sama się wyrobiłam w pół godziny:-D a z Zuzią to by mi zeszło że ho ho:-D:-D
kroma- śliczne masz dzieciaczki:tak:
wysłanniczka a może twój zachowuje się jak dziecko bo może ma na nie chętkę:-D:tak:
daffi śliczne zdjęcia, Julka ma towarzysza zabaw widać i dobrze;-)
beti witaj ryba;-) no na dworze wieje ale wydaje mi się że jest dużo na plusie:tak::tak:

ja dziś odmrażam grzybki i zrobię do ziemniaków, takie smażone z jajkiem lubicie??:-)
 
Do góry