reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dzięki Daffi i moja mała wyglądała jak on po urodzeniu tylko włoski miała krótsze, a teraz ma blond.
To moja Ola po urodzeniu:



Twoja gwiazdka Julia widzę, że ma ciągle ciemne włoski. I taka pocieszna jest.

ojoj faktycznie jak 2 krople wody jakie slodziaki:)
A Julka pocieszna? toz to teraz diabel wicelony! nie chce spac ani nic.. odkad umie chodzic stale chce chodzic nawet probuje biegac ale konczy sie to bezpieczna gleba:D
 
reklama
daffi sorry ale kurcze duze masz te suwaczki, nie mozna ich jakos zmniejszyc:-)?, troche myla mi sie z trescia, ktora cytujesz nie wiem gdzie koniec i poczatek
bez obrazy nie jestem zlosliwa tylko dla wiekszej czytelnosci :-)
 
Dzien dobry kobitki:-):-)
dopiero teraz sie witam jakos czasu dzis nie bylo...
u nas znowu pada i wieje...

kroma ale masz slodziaki male a malutki super ma ta czuprynke :tak::tak:

hello beti,marzenka :-):-)

daffi moze poproatu wywal jakis suwaczek i zostaw sobie jeden najwazniejszy dla ciebie :tak::tak:albo zmniejsz fotke :tak::tak:

wyslanniczka robisz chlopu herbate o 2 w nocy bo on tak chce?? :szok::baffled:

no nic ide gary pomyje bo zjedlismy leczo...:tak:

milego dzionka...
 
a moze usun spod spodu suwaczek np.kiedy julka sie urodzila albo ile ma lat bo one sie wsumie dubluja
nie obrazac sie prosze to tylko sugestia hehei juz bedzie luzniej
a moze trzeba tam wgrac pomniejszone zjdecia? nigdy nie robilam takich suwaczkow...

madzia a szymek juz cos spokojniejszy czy dalej ryk jak zostaje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ciacho dalej jest ryk :angry::angry::angry:
ale pani mowi ze bardzo krotko placze po moim wyjsciu..:tak:
wiec to juz chyba taki nawyk u niego hehe...

dobra ja uciekam ide do kuchni...
 
Daffi-:tak: jest ok:)

Zuzka śpi już dobre 1,5 godziny chyba przez tę pogodę, szaro i buro:baffled: Idę zaraz ziemniaki obrać, ja usmażę sobie chyba ziemniaki z jajkiem tak lubię i moja też a Ł zrobię z grzybkami no bo co tu wciąż wymyślać:sorry:
 
reklama
no ja wrocilam z przedsz z mlodm heh...
teraz laba...
wrzucilam do galeri kilka fotek :tak::tak:

megi ale masz spiocha...

daffi jest oki :-):-) jaka julcia maluska na fotkach :-):-)
 
Do góry