reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

halo;]

kroma- ale maly przystojniak;]
a ja bede wcinac watrubke- bo mam troche za malo czerwonych krwinek hemoglobiny i hematokrytu;/

a czy w moczu powinny byc czerwone i buale krwinki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe Megi, mój facet jest jedynakiem i wydaje mi sie czasami, ze on mysli, ze dzieci to pasozyty. Wątpię zęby chciał dziecko, tym bardziej teraz.

Madzia nie zrobiłam, głupia nie jestem. Chce mu się herbaty, to ma dwie ręce i sobie zrobi.
 
Ostatnia edycja:
wyslanniczka- i tak 3 maj;] ja tam kolo mojego tez skakalam jak glupia ale na szczecie zmadrzalam chcesz jesc albo pic to masz 2 rece se zrob;p i teraz czesciej to ja jego wykorzystuje ze ma mi zrobic herbatke itd.;p
 
U mnie szymek teraz zasnal ech...
ja kawe znow pije i podzeram macepana uwielbiam :-):-)

Pr teraz to wykorzystuj swojego m ile sie da niech skacze kolo ciebie a co...
ja pamietam jak bylam w ciazy to moj m wszystko robil podlogi myl,zakupy nosil duzo pomagal :tak::tak:..w sumie teraz tez nie moge za bardzo narzekac...

czekam na rozmowy w toku obejrze sobie bo co tu robic ciagle pada...
 
Czeesc
U mnie pada cały dzien nic mi sie nie chce.Mała skrzeczy ze chce do ogrodu to ja pusciłam w kaloszch i z parasolem.Po 5ciu minutach przyniosłam łobuza do domu bo nalewała wody z kałuży do parasola i robiła sobie prysznic grr....
Dobra mykam do garów miłego dnia zajrzę później
 
Witam
A my dzis gości miałyśmy
Izula z Katgen były :-) dziewczyny tak zgodnie sie bawiły super!! a Izka chciała Zosie zabrac do domku ipłakała :-) wiec Katgen mosicie dziecko uszcześliwić hehe

Larvunia- dzieki za pozdrowienia 3 majj sie kochana niech fasoleczk rośnie.

Kroma- śliczne dzieciaczki

Magda- moze cos by dało jakby twoj mąż Szymka odprowadzał bo może on tak przeżywa rozstanie z tobą albo ty sie martwisz a on to wyczuwa
Pr- leniuszki wy, ale idealne zajęcie na taka pogode

Befatka- moja wczoraj to samo robiła a potem z rykiem przybiegła że mokra jest

Miłego dnia kobietki
 
Ostatnia edycja:
czesc...
bylam u ginka i jest wsio ok :-) niepotrzebnie sie martwilam... dostalam tez duphaston bo sie uparlam ze nie wyjde puki nie przepisze i przepisal ;-)
dzidzia ma 1,59cm i derduszko ladnie bije :tak:

mlody cd zapalenia pluc :-( we wtorek znowu kontrola...
 
reklama
Do góry