reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Cześć dziewuszki, ale mamy pogodę dziś masakra, będę musiała Zuzie do sąsiadki dać bo ja muszę do energetyki lecieć:baffled:
niuskaa cierpliwości w walce z alergią u Martusi:tak:
larvunia a tobie dużo spokoju i odpoczynku życzę, oszczędzaj się jak tylko potrafisz, mam nadzieję że wizyta u innego ginka cię uspokoi:tak:

Mojego siostra przesłała wczoraj trochę fotek z urodzinek ale nie wszystkie w calości są bo na gg słała więc do galerii wstawię jak już całość będę miała i będą ok. Udało mi się 2 fotki dać na nk tylko więc luknąć możecie;-)
 
reklama
czesc dziewczyny:-)ja zyje tylko czasu nie mam,dzien jakis krotszy sie stal no id luzej w pracy siedze i same wiecie jak to jest.
katgen dzieki za pamiec:-)milo mi:-)
zmykam bo do pracy i niewiem do ktorej bede bo dzis znow opzniony towar mam:szok::wściekła/y:
buziaki dla wszystkich:-)
 
Czesc dziewczyny:)
jakas taka niewyspana wstalam....
Julka cyrkuje po nocach i chce spac z nami.. a rzuca sie jak nie wiem co... soi po srodku i w efekcie koncowym lezy miedzy nami w poprzek a nam kołdry brakuje a ona się rozkopuje....
3 swiaty mam z tym moim dzieckiem.
 
Hejka. Straszna dzisiaj pogoda :(. Wiaterek tak wali po oknach, ze mnie dzisiaj obudził ;/.

Larvunia idź do lekarza i na pewno wszystko będzie dobrze. Puki co to odpoczywaj.

Wczoraj stwierdziłam, ze jednak mam dziecko - to mój facet. O drugiej rano domaga się zrobienia herbaty, przez pól dnia marudzi i jeszcze przyłapałam go jak się bawi pluszowym Reksiem xd. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze tyłek będę musiała mu podcierać ;/.
 
wyslanniczka bo kazdy facet ma w sobie cos z dziecka, trzeba umiec przymykac oczy bo inaczej sie nie da:-D:-D

dodalam cos do galerii

hej beti no masz masz, zagladac czesciej :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
byłam ,widziałam, skomentowałam :-D
no kurcze chciałabym, ale cholera z czasem u mnie kiepsko jednak :-/

co do facetów to zgadzam się w 100%, a najgorzej jak mają katar, wtedy normalnie umierają hehe :-D
 
Witam, nawet nie mam czasu być na bieżąco w rozmowie, więc wystawiam szybko fotki. A czuję się o niebo lepiej. Już mogę normalnie wstawać. Tylko młody na cycu ciągle wisi.









 
reklama
Do góry