reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Ania może coś takiego, ma super smak i fajnie wygląda
prosty i szybki schab po hawajsku

plastry schabu grubosci 1cm (w miare "okraglego") solimy, pieprzymi i obsypujemy ziolami prowansalskimi, odkladamy na min. godzine zeby przeszly aromatem ziol.

blache smarujemy olejem. ukladamy kawalki schabu i wrzucamy do piekarnika (180-200st) na jakies 25min. przewracamy i na nastepne 10. wyciagamy ukladamy na kazdym kawalku plaster ananasa na tym dosc gruby plaster sera i na ser kladziemy suszona sliwke. wkladamy do piekarnika na 15min. ser pieknie sie roztopi, oklejajac ananasa i miesko, sliwka wpadnie do srodka i uzyskamy bardzo ladna kompozycje.:-)
moich teściów ten smak powalił :-) teściowka zapowiedziała że jak przyjadą to proszą to znowu na obiadek :-)

Kasia damy rade ;-)
 
lidl jest super jezeli chodzi o te dostawy roznych rzeczy, ale ogolnie to same niemieckie marki jedzenia, ja tam stawiam na nasze polskie:sorry:
w zeszlym tygodniu byly blachy do pieczenia rowniez silikonowe,
ja to bym wszystkie kupila ale powstrzymalam sie i nabylam tylko 1:-:)-( z misiami:-)
biedronka dobre rozwiazanie, mozna obkupic sie w jedzenie:tak:
 
PR to i odemnie wszystkiego najlepszego na kolejne lata duzo milosci i jak najmniej zlosci :-D:-D:tak::tak:

ja tez w polsce lubilam lidla i intermarche :tak::tak:

lelek a to niespodzianka w nocy byla hehe :-D:-D:tak:

Beti jak tam juz dzwonili??

ide obrac ziemniaczki tymczasem !!
 
reklama
Do góry