reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
hmmm brak mi juz slow na to wsyztsko....
ja juz olewam cala ta sprawe. Nie mam nic wiecej do dodania.
mozemy traktowac sie jak powietrze jesli zyczysz sobie tego. ja padac na kolana i blagac o przebaczenie nie bede.
 
nawet na to nie licze

Ciacho stronka daaawno nie akualizowana, nie ma czasu zeby wejsc i to zrobic, ale dziękuje :)
no chwali, chwali, szczególnie Ciebie za te pyszne ciacha, to jest dopiero talent !! :)
 
Ciacho no ba! :-) ja tam całą prawde napisałam :-) jeszcze troche i następnego torta będę u Cie zamawiać :-)

Kaśka no i gdzie ten pasztecik?? :-p :-)
 
ale tu nerwowo;/
beti wlasnie ile mniej wiecej moze kosztowac przekopiowanie kasetki ze starej kamety na te duze kasety na dvd? orientujesz sie moze (tzn. ile u was zebym miala rozeznanie)
 
reklama
hej

dziewczyny zasneły to Wam opisze cała sytuacje bo rano nie miałam czasu..

O pierwszej zadzwonniłam przekazałam babce co i jak a ona milczy a ja i co?? a ona okłady robic a ja ze robie i ze dostała leki a nie działaja. No po krotkiej wymianie zdan podala nr na oddział dzieciecy.. i odbiera pedjatra zaleca kapiel a ja go pytam czy jak nie spadnie mam przyjechac on ze nie bo goraczka normalna sprawa i nic wiecej on tez nie zrobi. Jak warjatke mnie traktowali teksty "goraczka zecz normala" i " no to teperatura ma do siebie ze rosnie" koszmar

byłysmy u lekarza ma zapalenie gardła i jamy ustnej i dlatego temperatura, mamy antybiotyk. Ciagle ma prawie 39 a jak zbijamy do tak do 37 . Antybiotyk mamy na 7 dni wiec raczej nie dam rady podjechac do Katgen chyba ze z Zonia juz bedzie barzo dobrze to zostanie u mojej mamy a ja z Nati podjade na chwileczke bo bardzo bym chciała sie z wami spotkac.
 
Do góry