reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
A ja przed chwilą tak się zasiedziałam przed kompem, że prawie rosół przypaliłam. Więc spadam i życzę wam udanego spotkania.
 
Dziewczyny, tak jak pisała Daffi proszę usuńcie suwaczki z maluchów.pl strona jest zagrożona. I byc może infekować nie tylko Wasze komputery ale także użytkowników którzy przeszukują forum.


edit: już sprawa jest wyjaśniona, to byl jakiś błąd kodu czy czegoś tam. Alarm odwołany:)
 
Ostatnia edycja:
Wyslanniczka, megi fajnie ze to rozumiecie. nie mam na celu obrazac swoich znajomych szkoda ze innie tak nie uwazaja.

Beti pozatym zanim skreci sie do Katgen to do nietoperka jedzie sie inna droga czyz nie? to hcyba juz wiesz co mam na mysli.
akurat jestemz osob bacznie sledzacych licznik kierwocy. nie mialas wypadku nie ty nosisz blziny na twarzy i stres w sercu!
ja cie nie chcialam urazic w zaden sposob a ty zrob z tym co chcesz i mysl co chcesz ja przepraszac nie bede za cos czego nie zrobilam.
 
ja pierdziele!! nie przesadzaj!! wiem ile można jechać i na ile sobie pozwolić na jakiej drodze, jeśli chodzi o wypadki to miałam nie jeden i blizne też, ale nie o to chodzi, jeśli masz uraz i jeśli miałaś obawy trzeba było otworzyć buzie i poprostu powiedzieć, nie jestem wróżką i nie wiem co ty tam sobie myslisz!! jeśli coś mi sie nie podoba to poprostu mówie, a nie siedze cicho! zrobiłaś ze mnie terroryste drogowego w przedostatnim poście, która jeszcze igra z waszym (i moim) życiem, wyluzuj kobieto!! teraz taka wygadana po fakcie, a w trakcie cisza!
 
Beata ale ja sie ciebie nie czepiam! nie mialam do ciebie zadnych pretensji! to ty teraz mi jakies wywody piszesz o jedno moje slowo ktore nie mialo na celu cie obrazic.
chcesz sie gniewac to sie gniewaj nie zmaierzam sie tlumaczyc milion razy bo wkurza mnie juz to.
dostosowalam sie do twojej jazdy choc balam sie ale przemilczalam... Katgen tylko zaproponowala cos dla zartu odpisalam a dalej napisalam, jakbys nie zauwazyla ze sie z toba dogadam co do jazdy. a ty juz tu afere robisz. pozatym sprawy takie jak ta nie porusza sie na forach ogolnych tylko na PW. Bo niepotrzebnie wprowazdamy nerwowa atmosfere na forum co moze byc niewygodne dla mam podczytujacych nie majacych odwagi odezwac sie i nie tylko. Nie kazdy ma ochotew chodzic na forum i czytac czyjes zgrzyty. Tyle ode mnie.
 
ulala piora leca:-(
beti wlasnie weszlam na Wasza strone i super zdjecia robicie:tak:
zadko tu nas odwiedzasz i pewnie dlatego nie wiedzialam o stronce:zawstydzona/y:
 
reklama
widac mało mnie jeszcze znasz skoro uważasz, ze to juz z mojej strony afera
ale masz racje tu nie ma sensu, wyjasnimy to sobie na żywo, dobrze, ze mieszkamy niedaleko siebie, to pewnie szybko sie spotkamy

Ciacho dzięki kochana :)
 
Do góry