reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Wracając do dyskusji, Larvunia uwazam że cena jest atrakcyjna. I to bardzo!
Jak na gorzów?? to w międzyrzeczu takich cen nie ma!!

kochana cena taka bo to kamienica i mieszkanie na piece :sorry: no i do remontu totalnego :sorry:

witam tez nowa kolezanke :tak: kasia001 ;-)

...dobra ja spadam juz, odezwe sie jak wroce, papa i milego dnia a zapowiada sie milo bo cieplusio na dworze :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej laski ja juz w domciu zupka gotowa...:-):-)
witam nowa mamusie !!! widze masz malutka dzidzie a ty gdzie w gorzowie mieszkasz??

Larvunia milego wypadu :tak::tak:
 
My właśnie na spacerek sie wybieramy, mały nie chce spać, wieć mieszkanie jest......ups, dobrze ze M przyjeżdza dopiero koło 17:-p

kasia 001- witam, fajnie, że do nas dołączylas:-)ja jestem z Gorzowa i mieszkam na Górczynie, wiec nie tak daleko Ciebie.
 
Witam Kasiu001;) Fajne imię ma Twoj synek;)
Mam nadzieje że dobrze się u nas poczujesz i bedziesz często zaglądać;)

Larvunia, ahaaaaaaaaaaaaa no to leć i wracaj do nas szybko

Magda Ty to masz tempo z tym obiadem!!

Aneteczka miłego spacerku! Jest dziś śliczna pogoda to napewno będzie udany spacerek, a meiszkanie nie zajac nie ucieknie;)

Ja wstawilam ciacho do pieca, jak sie uda to wrzuce w nasze przepisy.
Młodej leci z nochala strasznie i nerwowa przez to...ehh a ja mam chate tez do sprzatania.

Marzenka jak tam Dawidek? wstaje znowu?

Ej własnie miałam pytać, czemu Jezyk juz z nami nie pisze??
 
reklama
a no ja na manchatanie od niedawna wczesniej mieszkalam na drugim koncu gorzowa :)
a no tp chetnie poznam kolezanke z gorzowa ;)
a Maksiu zalezy ma swoje humorki jak kazde dziecko, ale spacerki lubi :)
teraz usnal to mam chwilke dla siebie
 
Do góry