reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

kasia a ilez to zupke pomidorowa zrobic raz dwa i gotowa :-):-) :tak::tak:...
jakie ciasto robilas??..ty to jestes zdolniacha i umiesz cos upiec nie to ci ja tylko murzyna :-D:-D:-D

a jezyk nie pisze bo nie ma czasu,pracuje i studia do tego wiec rozumiesz wpada rzadko jak znajdzie chwile...:tak::tak:...

a ty nie mialas dzis przyjechac do annes?? bo cos tak ona pisala tu dzis...ale jak iza chora to pewnie odwolalas wizyte co...:tak:
 
reklama
tak odwolałam wizytacje u Annes i Natalki bo Młoda przeziębiona, nie chce jej doprawić.
a ciasto może być dobre, taka szarlotka z budyniem....no tfu ftu zeby nie zapeszyc....
 
tak odwolałam wizytacje u Annes i Natalki bo Młoda przeziębiona, nie chce jej doprawić.
a ciasto może być dobre, taka szarlotka z budyniem....no tfu ftu zeby nie zapeszyc....


o to bedzie pycha lubie takie z budyniem tylko szkoda ze nie umiem :no::no:

a ty kiedy masz miec gosci dzisiaj??
 
kasia powiedz nam cos o sobie..:tak:
ile masz latek? dlugo mieszkasz w gorzowie?...:-):-)

katgen a co to z mieszkaniowki?? doplata do czynszu??:sorry:
 
reklama
Do góry