reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
a co tam z szefem..chwila relaksu sie nalezy :-D:-D:-D

dobra ja tez juz zmykam idziemy na dwor i zakupy...

do pozniej pa !!!:-):-)
 
Witam ale sie rozpisałyście:tak:

Aniu gratulacje dla Niuni dzielna była!! I miłej zabawy! Ja tez bym chciała ale moj mąż mam manie ze kajak sie przewroci i sie utopi a pływa całkiem dobrze;-)
Ciasteczko- Śliczne dziewczynki!!!

DAWIDKU ROŚCNIJ ZDROWO!!

Natalcia zjadła właśnie śniadanie paluszki rybne, ona szama wszystko. I teraz juz sie nie daje karmić bo sama je. Najgorsze ze zupe tez sama je i wiecej jest na niej niz w buzi a jak jest u tesciowej to je zupe ręką bo ona twierdzi że babcia mosi rozpieszczać:-)
A na koniec sierpnia wracają moi rodzice:-D
Kurcze tak bym chciała żeby do konca wiosny wyjaśniło sie z mieszkaniem na wsi przed świetami chciałabym juz sie wyprowadzić bo brzuch i Natan na plecach to za dożo jak dla mnie i jeszcze to 4 pietro.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ,rodziła któraś w Gorzowie albo w Skwierzynie ? Chodzi mi o kobietki po terminie .Jestem już 8 dni po terminie wyliczonym z miesiączki i strasznych rzeczy nasłuchałam się o gorzowskim szpitalu w kwestii zachowania wobec kobiet ,które są już po terminie ... Ponoć przez kilka dni nic tylko trzymają na oddziale i robią KTG ,potem dają oxy (w większości przypadków to nic nie pomaga) i dopiero kiedy strasznie szybko spada dziecku tętno ,to robią cc... :\
 
hej dziolchy !!!:-):-):-)
ja po spacerku obiad gotowy teraz biore sie za pakowanie...
gdybym juz nie zajrzala to udanego wekendu dla was..ja wracam w niedziele albo jutro wieczorem...

Anielaa ja niestety w gorzowie nie rodzilam
jedno w slubicach corke i po terminie 7 dni ale bez wywolywania samo poszlo...
a syna w miedzyrzeczu o czasie ale dostalam oxy dlatego ze mialam skurcze a rozwarcie male...i po 4 godz od kroplowki zaczelam rodzic..lekko nie bylo ale jakos poszlo :tak::tak::tak:
o skwierzynie wiem tyle ze sobie dziewczyny chwala i nic na taki temat jak ty nie slyszalam :no::no:
w Gorzowie rodzila 4 mies temu kuzynka i tez milo wspomina wiec nie masz co sluchac bo gadaja nieraz rozne glupoty :tak::tak:

a ty gdzie chcesz rodzic?? i co mowi lekarz twoj??
kaze ci czekac? czy jak??

to zegnam sie z wami papa :-):-)
 
Anielaaa- ja termin miałam wyliczony z usg 3 d i różnił sie od tego z okresu a akcja zaczeła sie równo w dzin wyliczony przez usg. Miałam jak Madzia małe rozwarcie męczyli mnie 10 h a rano dali kroplówke a po niej 15 min i była Nati. Moze idz do lekarza co Cie prowadzi bo w szpitalu raczej beda trzymac tak jak piszesz bo mogą niby do 2 tyg po terminie czekać i dopiero w drogim tyg daja tabletki i kroplówki.
 
juz wrocilam:-)
wymeczona juz jestem:-)
teraz robie tzn goruje pierogi a potem ide do kolezanki takze do wieczora dziewuszki
madzia milego pobytu.
ja bylam 3 dni po terminie a opieke mialam super rodzilam w sulechowie,tazke nie pomoge:-(
 
reklama
Do góry