reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

beti oczywiscie ze patrzalam na allegro,i nadal patrze ale ja ci powiem ze balabym sie kupowac na all.....bo raz juz mialam z tym doczynienie i dziekuje bardzo:crazy:
 
reklama
hej kochane
dzis w biegu... popisze jutro po 20.00 wiecej trche dzis zabiegana jestem, ale melduje -zyje :biggrin2:

spokojnej nocy
 
no prosze 3 strony mialam do nadrobienia :rofl2:
szalejecie jak mnie nie ma :-)
beti kochana siedze tu juz ponad rok i perwsze slysze ze nie wolne jednego pod 2gim pisac...szok :baffled: zawsze pisalam jak chcialam :tak:

wlazlam w koncu na Twoj album, suuuuper fotunie :tak:
marzenka21 zdaj relacje w poniedzialek :-) no i jak dasz dzidzi na imie bo nie pamietam?

kurna lece dalej pisac w papierach..ale mi sie niechce :dry:
 
Marzenka a co Ci się tam przytrafiło? ja cały czas od kilku lat tam kupuję
Larvunia jakie papiery?dziś niedziela,chodź do nas:-):-)
a z tym pisaniem, to kurczę pamiętam jak zakładałam konto to w regulaminie wyczytałam że tak właśnie niby nie można,ale teraz jakoś nigdzie nie mogę tej notki znaleźć
 
skonczylam :-)
no kurde odkladalam te papiery na ostatnia chwile i teraz mam :-p
no ale juz koniec :-D
w spokoju wypije herbatke i ide spac...
dyro wymyslal jutro zjazd w firmie i o 7.00 musze byc juz pod szczecinem w hurtowni :dry: ciekawe co chce.... a ja bidulka musze wstac juz przed 5.00 :baffled: masakra...a tak pada snieg za oknem.... bbbrrrr....
 
witajcie kochane... długo mnie nie było, więc chyba zaległości nie zdążę nadrobić....poczytałam tylko tak troszke..
beti my też długo staraliśmy się o naszą niunię. nie mogłam zajść w ciążę bo miałam kłopoty z prolaktyną, a co za tym idzie cykle bezowulacyne...łykałam jakies paskudne leki,po których wymiotowałam jak kot. w końcu sobie odpuściliśmy i w pierwszym cyklu po odstawieniu leków zaszłam w ciążę...

dziewczyny a gdzie jest lili?????moze wiecie co sie u niej dzieje?

moja niunia była chorutka... tak kaszlała w nocy że aż chciałam na pogotowie jechać..mąż mnie uspokoił i poczekałam do rana i wezwałam lekarza... powiedziała, że dobrze że ją wezałam bo na razie to jakieś początki infekcji i jak podam leki to powinno być lepiej i że u takich maluszkó to bardzo szybko z infekcji robi się zapalenie płuc bo drogi oddechowe są krótkie..teraz nosek czyszczę fridą i zakrapiam Euphorpium, poza tym tylko cebion i inhalacje. dziś byłam na kontroli u lekarza i jest lepiej.. moja lekarka jest bardzo fajna i kazała mi wejść od zdrowych dzieci i powiedzieć, że tam się z nią umówiłam, żeby mała czegoś nie chwyciła w przychodni...
niestety dalej ma niedowagę... nie jest największa, alelekarka powiedziała,że jak to się utrzyma to skieruje na dodatkowe wyniki. szczepienie mamy 28.01 więc się dowiem więcej
jeszcze mam takie pytanie. wiem , że pracodawca po macierzyńskim musi udzielić urlopu (czy chce czy nie..ma obowiązek)tylko interesuje mnie w jakim wymiarze? mam 18 dni zaległego z 2008 roku i całe 26 z 2009. moja siostra po macierzyńskim dostała cały urlop .macierzyńskie skończyła w styczniu 2007 a dostała urlop za cały 2007 rok. jeśli któraś wie czy mój pracodawca musi udzielic mi 44 dni urlopu czy tylko 18za 2008 i 7za 2009,czyli 25 dni to będę wdzięczna za info.

idę robić porządki w ciuszkach małej bo już mam całą kanapę za małych ciuszków i chyba wystwię je na all...o bo nie mam komu oddac ani miejsca gdzie trzymac, a moze jeszcze jakis grosz zarobię...
wstawiam jeszcze zdjecie mojejniuni z sylwestra jak balowała z babcią
p3230393jr9.jpg
 
czesc dziewczyny:-)
wiecie co jestem dzis wykonczona,dopiero co wstalam wszystko mnie boli,nocke mialam koszmarna bolaly mnie biodra do tego plecy i do tego maly sie niezle rozpychal ze bardzo sprawialo mi to bol,jeszcze jakby tego bylo malo zgaga mnie pierwszy raz chwycila od tygodnia no jak po zlosci bo przeciez dzis na badania szlam i niemoglam nic jesc zeby temu zaradzic,wiec o 2 wypilam troche zimnego mleka i pomoglo ale tylko na chwile,mam nadzieje ze te mleko mi nie zaszkodzi w wynikach badan,dziewczyny myslalam ze umre zglodu,bylam na tych badaniach nie dosc ze na czczo to jeszcze musialam wypic ta glukoze nieszczesna,pani byla tak mila ze zrobila mi na miejscu ta glukoze powiedziala bym poczekala tu wgabinecie bo po co mam isc do domu skoro 2 razy musialam jeszcze przyjsc,wiec godz poczekalam ale na druga poszlam do domu bo jakos tam mi sie dluzylo,a najgorsze w tym wszystkim jest to ze cokolwiek zjadlam dopiero o 13,30 gdzie u mnie jest poprostu niemozliwe,bo moj maly to glodomor.w pobrala mi 3 razy z tej samej zyly no wiecie co!!!!czy nie ma innego sposobu dla ciezarnych z tym badaniem!!!!!!!!!po tej glukozie tak mi sie krecilo w glowie jak nigdy,myslalam ze zwymiotuje,:crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
marzenko najważniejsze, że masz to badanie za sobą i trzymaj kciuki za wyniki, bo jak wyjdą kiepskie to dopiero czekają cię wyrzeczenia odnośnie jedzenia... ja ze swojej strony też trzymam kciuki za twoje wyniki..
pozdrawiam ciepło
 
Do góry