reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ezoja wakacje kochana wakacje sie zaczely, w końcu:-):-D:-D
ja dopiero mam chwile i to na chwile:-D pocwiczyc trzeba, a od rana zakonczenie roku, bizutki musialam zawiezc, zakupy, niedawno weszlam do domu
 
mi dzień leniwie mija..
Młody z ojcem w gorzowie, najpierw w teatrze na bajce teraz w kinie są, chyba zaraz koniec seansu.
I wakacje i u nas. W poniedziałek idę na 2 etap rozmów o pracę do tej samej firmy co już byłam raz rozmawiać.
Ciekawe co powiedzą, poprzednia rozmowa była bardziej bym ja się wypromowała tera oni będą swoje warunki przekazywać.
Oby nie najniższa krajowa.... zobaczymy. Do poniedziałku jeszcze całe dwa dni ;)
 
Dzien dobry...ale pustki :happy::happy:
wy sie juz wakacjujecie a my jeszcze miesiac do szkoly przed soba :tak::tak:
Wczoraj bylismy w szkole apiery zaniesione mielismy numer 109 wiec troche ludzi skladalo tam podania a miejsc kolo 100 :tak:
no ale pani powiedziala ze ma szanse duze wiec zobaczymy :tak: to szkola katolicka ale 30 % dzieci ewangelickich tez przyjmuja :tak:
Wyniki jakos kolo 11 lipca maja byc :tak::tak:

Kawke sobie wlasnie pije , kurze juz starlam odkurzylam i jak m wroci bo pojechal do mechanika
to na zakupy jedziemy spozywcze a potem pewno na dzialke bo ladna sloneczna pogoda jest :-):-)

Ezoja to trzymam kciuki powodzenia !! :-)
Ciacho jakie plany na wakacje smigacie gdzies ? pewno nad morze co ?

Milego dzionka :-)
 
dzien dobry
cieplo, przyjemnie to sie nazywa lato:tak::-)
owca a wiesz, że nie wiem, sis chce zeby na koniec lipca z nia pojechala ale ja tylko pojade jak bedzie pogoda inaczej mam gdzies
morze no i finansowo tez tak bo przeciez górny aparat mlodej zalożylismy
to dobrze ze ma duze szanse a powiedz mi na jakies podstawie sie dostaja? tzn. oceny koncowe biora pod uwage czy jak?
u nas co koniec jakiegos etapu same egzaminy wiec biora pod uwage dwie rzeczy:baffled: my za rok już jakaś szkoła średnia ale czy liceum czy technikum nie wiemy
witaj atagata
 
Dzień dobry kobietki :)
eZoja - trzymam kciuki za rozmowę i oby to nie była najniższa krajowa, na szczęście pomału poprawia się na rynku pracy:-)

U nas też wakacje pełną parą, świadectwa odebrane Córka kolejny dzień w pracy, musiała wstać po 5.00 bo na 6.00 dzisiaj miała;-) Dobra szkoła dojrzałości, no i to nasza przyszłoroczna maturzystka więc wczoraj trochę wystraszyła się wyników matury bo ponad 25% ludzi w tym roku oblało, matematykę zwłaszcza.
Życzę Wam miłego weekendu, my mamy w planach grilla u brata:tak:
 
Ciacho szczerze to nie wiem ale mysle ze glownie na oceny patrza bo chcieli swiadectwa z 3 i 4 kl. Z polrocza i konca roku. No zobaczymy co bedzie. Cieszyla bym sie jakby ja przyjeli bo nie musialabym szukac znowu innej szkoly a tu tez dojazd fajnie pasuje w sumie 40 minut zajmuje ale nie jest jakos skomplikiwanie tylko jedna przesiadka. No nic pranko sie konczy i jedziemy na dzialeczke . Atagata co u ciebie ? Jak urodzinki synka sie udaly ? Jak sie czujesz ? Mamuska udanego grillowania.Gdzie cora pracuje ze tak wczesnie wstaje ?
 
reklama
Hej

Owca to trzymam kciuki za wyniki naborow.

Ezoja moze sie uda z praca. Teraz to ja nie wiem jak z zarobkami jest. Ale jak ja szukalam to dawali najnizsza krajowa. Ale mam nadzieje, ze ci dadza wiecej.

Ciasteczko ja jade nad morze pod koniec lipca. Co ma byc to bedzie. Chociaz mowia ze nie bedzie susz tylko duzo burz.

Antek zrobil kilka krokow i sie puszcza od kilku dni.
A ja mam znowu zapalenie spojowek i swiatlo wstret.
 
Do góry