reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dopiero na dupe usiadlam
ciacho zrobilam zwykly gdybym wiedziala ze tak urosnie to bym na 3 podzielila bo jeden strasznie mi sie rozlazl ale to nic pokroje na kawalki i tez bedzie ok...dobry jest w sumie wszystkie ciasta wyszly mi super robilam jeszcze karmelowiec i sernik:-)dzieci tez daly porobic a martynka pierwszy raz zasnela w lezaczku i to bez cyca no szok:tak::tak:bylismy juz na spacerku i juz mi sie nic nie chce.......
chcialam do plusa ale za duzo wiary nie bede czekac z dzieciakami...pojde po swietach...
ezoja ale ja nie mam neta..zadnych sms nigdy nigdzie nie wysylalam ale tu sie zastanawiam nad sms bo ja wykupuje pakiet sms ale cos mi swita ze kiedys przyszedl sms ze wlasnie cos tu sie zmienia no i musze sie dowiedziec bo juz sama niewiem niuska trzymam kciuki:-)..
 
reklama
marzenka a ty robilas z mojego przepisu makowiec? jest zasad owija sie jej doysc scisle papierem do pieczenia wlasnie po to zeby pozniej nie rozlazly sie i studzi sie w tym papierze
to fajnie ze dzieciaki day ci porobic a moje pierniczki wyszły mega dobre-mniam

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH, RODZINNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT
Boze_narodzenie.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jestem. moja chora. dostała antybiotyk. bo ponoć taki wirus że do 40stopni gor ączka. ona co prawca ma do 38 i dzieki bogu, od dziś antybiotyk wiec loooz.

Zoja ja nie to że się martwię...tylko się zastanawiam.

a co do sikania, to Hesi zakładam na noc pieluszke, bo ona się nie budzi jak jej się chce siusiu. a w dzień nieeeeee.
 
Myślisz, że to przez moją Twoja Hela chora?
Moje gorączki nie mieli... ani jedno ani drugie.... ani smarków nic.. prócz kaszlu.

Dziękuję za życzenia i jeszcze raz dla Was dziewczyny WSZYSTKIEGO DOBREGO, WESOŁYCH ŚWIĄT!
 
Wesolych Swiat moje kochane...:-):-)

u mnie wlasnie zakonczyla sie kolacja , i jestem juz w lozku
mezus jeszcze z wujaszkiem i moja mama siedza i popijaja wodeczke...

a ja mam jakiegos slabego neta i zajrzalam na chwile do was...
ale wszystkie swietujecie...

Pozdrawiam wszystkich !! i milego swietowania :happy2::happy2:
 
reklama
hejo
jak tam mamuski brzuszki obzarte?:-D:-Dja w sumie nawet nie pojadlam ale za to dzis juz bede mogla wiecej;-)
dzieci zadowolone z prezentow radosc dawida bezcenna:-D:-Dnaprzemian bawi sie warsztatem i torem na kulki:-D:-Djeszcze wpadla sasiadka co dawid lubi do niej chodzic przebrala sie za mikolaja no ale mialam ubaw....ja od razu ja poznalam ale dawid nie tylko mowil ze to byla pani mikolaj :-)dla martyny ten slimak tez dobry zakup byl:tak:
a jak u was?dzieci zadowolone?
owca i jak sie dla nich popijawka skonczyla?:-D
Aniolek no ja mam nadzieje;-)a powiedz jaka kubus ma wade ze nosi okularki?my teraz od 4go musimy zakrapiac oczka antropina a pozniej okulista przepisze nowe szkielka a i tak nie widzimy poki co poprawy:baffled:
Madziarena hello:-)jak dzieci?
Ezoja jak u was?
Agnis malutki sie wierci w brzuszku?daje pospac?
my dzis idziemy do tesciowej...nie moze nic robic lewa reka bo ostatnio pies ja popchal i spadla na te reke..nic a nic nie mozna jej przetlumaczyc ze to nie ten wiek na takie spacery z psem tymbardziej ze on silniejszy....a co gorsza tel tez niechce nosic ze soba a co jakby sie cos stalo no nie idzie przetlumaczyc jej..
 
Do góry