reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

bry i tu Makowce upieklam ale mi popekały:( P zabral dzieci na spacer bo cieplo... A ja bym cos zrobila ale nie mam mocy normalnie cieknie mi po plechac pewnie dalej mam goraczke i nie mam sil...... zjadlam w koncu troche zupy i mnie zoladek boli;/
 
reklama
hejo
pr mi zawsze makowiec peka ale to nic lukier dam i bedzie ok..ciacho a ten z jablkiem fajny jest? bo tak mysle zrobie jeden taki i jeden taki.
ja juz dzis mam luzniejszy dzien maz w pracy to i tak bym nie porobila za bardzo...jutro rano ulepie pierogow i to bedzie na tyle...nie lubie mrozonych:-)jeszcze prezenty popakowac trzeba:-)
ide dzis do plusa bo ciagle mi kase zjada i niewiem oco koman..wczoraj zasililam za 10 i zjadlo mi znow cale szczescie ze nie kupilam karty za 50:baffled:to dopiero bym sie wkurzyla....a net mam wylaczony.
owca juz dojechaliscie?
 
dzien dobry
marzenka dobry jest ale za dlugo nie poleży tak 2 dni bo to jednak jabłka
a nie dostajesz jakis dziwnych smsow albo cos kiedys gdzies wyslalas? pozniej zwrotne przysylaja i za nie kase zre, sprawdz sobie skrzynke
ja jestem w lesie z czymkolwiek zaraz smigam po chleb, zamroze i bedzie świeży, jakas wedline trzeba kupic, ot zwykle zakupy:tak:
 
Cześć ;) wpadłam życzyć Wam dziewczynki wesołych i zdrowych świąt :****

Agnis witam my sie jeszcze nie znamy ;) duży brzusio masz jak na ten tydzien :tak:

Ja niestety dzisiaj w pracy, ale za to dopiero ide do pracy 30.12 wiec laba prawie caly tydzień :) a u nas szykuja sie chyba duże zmiany ale to dopiero bede wiedziala 30.12 :) możliwe ze zmienimy nasze miejsce zamieszkania ;-) trzymajcie kciuki zeby wszystko sie udało i poszlo dobrze mojmu M na rozmowie :)
 
reklama
niuska wszystkie naj, i trzymam kciuki:tak:
nogi mi w doope właza od rana w kuchni, makowiec, pierniczki i ciasto z brzoskwiniami zrobione polowa do wywiezienia
 
Do góry